Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 14 kwietnia 2022

Samoprzylepne tapety

Samoprzylepne tapety to świetna propozycja dla tych, którzy chcą mieć piękne tapety bez większego nakładu pracy.


Wynajęcie osoby odpowiedzialnej za wyremontowanie domu i naklejenie nowej tapety zawsze wiąże się z kosztami. W wyniku pandemii one dodatkowo poszły w górę, więc warto zastanowić się nad samoprzylepnymi tapetami. Jest to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieć piękny, wyremontowany pokój, nie płacić dodatkowo za usługę, nie babrać się z klejem i mieć wszystko gotowe w bardzo krótkim okresie czasu. Bardzo podoba mi się to, że są one przystosowane do wielokrotnego przyklejania i odklejania, by przenieść je w inne miejsce. Dzięki temu jej wysoka cena sprawia, że jest to korzystny zakup. Montaż takiej samoprzylepnej tapety nie zajmuje więcej niż 60 minut.

Wśród tapet mamy do wyboru 4 typy: winylową, laminowaną, lateksową, flizelinową. Jest to świetna okazja do tego by tuż przed podjęciem decyzji o zakupie zdecydować się na to co będzie dla Ciebie najlepsze i odpowiednio dobrać rozmiar oraz widok. Tych ostatnich nie brakuje i ich wybór jest tak duży, że każdy ma coś dla siebie. Takie samoprzylepne tapety z przyjemnością uświetnią każde wnętrze, w którym się znajdą i jest się czym zachwycić. Jest to świetna, dość kosztowna, ale szybka propozycja na odświeżenie danego wnętrza.

Samoprzylepne tapety są chyba jeszcze stosunkowo mało znane wśród mieszkańców Polski, więc tym bardziej warto polecać je dalej. Na uwagę zasługuje to, że można wykorzystywać je wielokrotnie i są szybkie w montażu. Nie trzeba ubrudzić się klejem, specjalnie szykować do ich przyklejenia, gdyż nie jest to skomplikowany proces. 

10 komentarzy:

 1. Samoprzylepne tapety to świetna propozycja na szybkie odświeżenie wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślałam o jakiejś fajnej tapecie do sypialni, mam piękną pustą ścianę. Przyjrzę się bliżej ofercie, może znajdę jakiś wzór, który mnie zauroczy

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie trwa mały remont, więc chętnie przejrzę ich ofertę 😁

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz słyszę o takich tapetach. Na pewno świetnie upiększą wnętrze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fototapety mi się od zawsze podobają, ale pierwszy raz słyszę o tych samoprzylepnych, ciekawa propozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne! A te samoprzylepne to ciekawy patent. Zastanawiam się, czy łatwiej się je nakleja od standardowych?

  OdpowiedzUsuń
 7. Planuję remont pokoju i myślę o takich właśnie tapetach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zastanawiam się, czy taka tapeta zostałaby przyjęta przez drewniane podłoże.

  OdpowiedzUsuń
 9. Interesuje mnie nieco inny temat, mianowicie - https://kniz.pl/malowanie-drzwi-i-okien-aluminiowych/ Czy takie malowanie drzwi aluminiowych w Krakowie jest trwałe? Jak długo można wiedzieć efekt?

  OdpowiedzUsuń