Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 13 kwietnia 2022

,,Grant" Nora Roberts

Nora Roberts to pisarka, która na swoim koncie ma już kilkaset publikacji. Saga ,,MacGregorowie" obecnie otrzymuje nową szatę graficzną.

Muszę przyznać, że uwielbiam zapoznawać się z takimi szybkimi i nie wymagającymi większego nakładu pracy lekturami. Seria ,,MacGregorowie" Nory Roberts z pewnością zalicza się do tego grona. Choć ,,Grant" to czwarty tom, polecam mimo wszystko zapoznawać się z cyklem od początku, choć jeśli szukasz historii nieco wyrwanej z kontekstu możesz przeczytać i samego ,,Granta". Seria otrzymuje obecnie nową szatę graficzną. A o czym właściwie opowiada kolejny tom przygód MacGregorów i ich rodzin?

Pierwsze trzy części zostały poświęcone dzieciom sławnego Daniela MacGregora, który lubi trzymać wszystko twardą ręką. Serena, Alan i Caine już doczekali swojego szczęśliwego zakończenia. Nie można tego powiedzieć jednak o Grancie Campbellu, bracie Shelby, która została szczęśliwą żoną Alana. Rodzeństwo na własne oczy widziało śmierć ojca, trudno się po takim zdarzeniu otrząsnąć. Z tego też względu Grant ukrył się w dawnej latarni morskiej w małym miasteczku, gdzie wszyscy wiedzą, że lepiej mu nie przeszkadzać. Przekonać ma się o tym także znana malarka Genvieve Grandeau, która po tragicznej śmierci siostry także szuka ucieczki od gwarnego miasta. Nieoczekiwania trafia do twierdzy Granta, gdzie zburzy nie tylko mury fortecy, ale i jego serce...

Książki Nory Roberts nie są szczególnie ambitne i takie też nawet nie muszą być. Bardzo przyjemnie spędziłam czas z kolejnym tomem serii ,,MacGregorowie". To kolejny bohater, który dzięki pomocy i dobrym chęciom postanawia odmienić swoje życie i dać szansę miłości. Grant skrywa przed światem także inną tajemnicę, Ciekawa jestem, komu Nora Roberts poświęci kolejną część cyklu. Niezależnie od tego, kto zostanie głównym bohaterem rodzina MacGregorów jest tak urocza, że koniecznie musisz poznać ich losy.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

11 komentarzy:

 1. Na pewno jest to seria, z którą można miło spędzić czas.

  OdpowiedzUsuń
 2. O tej serii akurat nie słyszałam, ale od dawna nie śledzę twórczości Roberts.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam o tej serii, ale zapowiada się nawet ciekawie :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię od czasu do czasu sięgać po ksiązki tej autorki, jakoś tak w okresie wczesnych wakacji przyjemnie mnie do siebie przyciągają. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmmm .... tego typu książki są dobrym przerywnikiem od tego co dzieje się w mediach. Myślę, że warto się tą książką zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytam od czasu do czasu jej książki i fajny relaks jest przy nich :-)
  krystynabozenna

  OdpowiedzUsuń
 7. Serii ,,MacGregorowie"nie znam, ani autorki. Pewnie ma wielu i tak fanów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytałam jeszcze niestety żadnego tomu z tej serii, może kiedyś nadrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chyba nigdy nie czytałam nic od tej autorki, choć nazwisko nie jest mi obce

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam tej serii ale ciekawie opisujesz:)

  OdpowiedzUsuń