Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 22 kwietnia 2022

,,Witajcie w Rosji" Dmitry Glukhovsky

 ,,Witajcie w Rosji" to najnowsza propozycja dla miłośników nietuzinkowej twórczości autora. Dmitry Glukhovsky ma w swoim dorobku bardzo dużo książek, które można czytać jako oddzielną całość lub też kilka serii. Najbardziej znana już od lat niewątpliwie jest Metro 2033, choć inne wydania autora także mają wielu zwolenników wśród zwolenników takich książek i tych bohaterów. W ostatnim czasie na polskim rynku wydawniczym pojawiła się całkowita nowość spod pióra tego twórcy. Mowa oczywiście o ,,Witajcie w Rosji" z którą miałam okazję zapoznać się i sprawnie udało mi się przeczytać zawarte w niej opowiadania. 

Książka podzielona jest na rozdziały z poszczególnymi opowiadaniami. Nie są one szczególnie długie, a do tego napisane takim językiem, że bez problemu można się z nimi sprawnie zapoznać. Ich miejscem akcji jest ukazanie przez autora Rosji, jednak wszystko utrzymane zostało w gatunku science-fiction, co świetnie sprawdziło się w przypadku tego wydania. Bardzo miłym akcentem i zaskoczeniem były dla mnie co jakiś czas wstawione ilustracje, które są nietuzinkowe i utrzymane w konwencji tego gatunku. Dla miłośników tego typu grafik będzie to dodatkowa gratka.

,,Witajcie w Rosji" to najnowsza propozycja dla miłośników takich książek i twórczości autora, która przez każdego z nas może zostać odebrana inaczej. Ten gatunek ma to do siebie, że utwory w nim wydane nie są do końca realne i przedstawiona w nich fabuła nie do końca musi do być zgodna z rzeczywistością. Wiele zależy tutaj od obycia, doznań i wiedzy danego czytelnika oraz tego, które z informacji zechce on uznać za prawdę. Pozycja jest obszerna i naprawdę nietuzinkowa pod względem poruszanej treści. Myślę, że warto nadrobić zaległości i poznać ten tytuł na przyszłość jeśli czujesz się nim zainteresowany. 

10 komentarzy:

 1. Tematyka ciekawa, chociaż nie sięgam po since fiction :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam kilka pozycji tego autora, może skuszę się na ten zbiór.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś nie miałam okazji sięgnąć po nic tego autora, ale nic straconego

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie odnajduję się w tym gatunku czytelniczym.

  OdpowiedzUsuń
 5. A nawet chętnie bym zapoznała się z tym tytułem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tematyka nawet ciekawa, ale jednak nie dla mnie. Jednak pewnie mojemu bratu przypadłaby do gustu

  OdpowiedzUsuń
 7. Tematyka jednak nie dla mnie ale z pewnością znajdzie wielu odbiorców

  OdpowiedzUsuń
 8. Możliwe że też bym się na nią skusiła

  OdpowiedzUsuń
 9. Tematyka ciekawa, szkoda tylko, że SF...

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie przepadam za taką tematyką ksiażek, wybieram bardziej relaksującą literaturę.

  OdpowiedzUsuń