Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 23 kwietnia 2022

,,Odrodzenie Feniksa" Monika Skabara


Każdy z nas ma jakąś przeszłość. Ta, której doświadczyła Ava Jankee zdecydowanie mogła sprawić, że kobieta pogrążyła się w depresji. Najpierw mąż, który zmarł, zanim zdążył poznać swoją córeczkę, Aubrey. Później Finn McDucan, tatuażysta i założyciel T & G Tattoo w Sydney. Obecnie o jej względy stara się Salvatore Bastoni, jednak Ava boi się po raz kolejny zaufać. Nie chce na własnej skórze przeżywać, co to strata, zdrada, nie potrafi zapomnieć trosk i bólu, jakiego dostarczyły jej zachowania jej poprzednich partnerów. W jej życiu jest jednak jeden dżentelmen, któremu poświęci się cała, na imię mu Theodor.

Muszę przyznać, że po zakończeniu pierwszego tomu, czyli ,,Dziewczyna Feniksa" nie mogłam doczekać się kontynuacji. Monika Skabara doskonale stopniuje napięcie, tworzy nietuzinkowych bohaterów i historie, od których nie sposób się oderwać. Tak jest też i w ,,Odrodzeniu Feniksa", którego premiera już 27 kwietnia! Nie możesz przejść obok tego tytułu obojętnie. Wydana w serii ,,Niegrzeczne książki" powieść w ,,kategorii" hot level zdobyła dwa płomienie na pięć. I faktycznie, nie jest to historia, która kipi erotyzmem, ale ma znacznie większe przesłanie. Zwraca uwagę na to, jak świat dorosłych odbierają dzieci, które nie zawsze rozumieją, dlaczego coś się dzieje, z jakiego powodu mama, czy tata zachowują się inaczej. Pomóc może tylko szczera rozmowa i poświęcenie mu odpowiedniej ilości czasu.

Monika Skabara, umiejscawiając akcję fabuły w Sydney, Miami, czy Houston pokazuje, że ludzie za granicą mają identyczne problemy i troski, jak Ci mieszkający w Polsce. Choć u nas chyba nie prowadzimy aż tak sensacyjnego i niebezpiecznego trybu życia. Jedno jest pewne, Finn zrobiłby dla Avy wszystko. Pytanie brzmi jednak, czy kobieta pozwoli mu i zaufa człowiekowi, który złamał nie tylko jej serce, ale i ją całą? Pozostaje mieć nam nadzieję, że Monika Skabara przygotowała dla swoich czytelników nietuzinkową historię. ,,Odrodzenie Feniksa" z pewnością takie jest. Po cichu mam nadzieję na jeszcze trzeci tom, niech rozwój tatuaży, miłości i rodzinnej atmosfery trwa jak najdłużej. Serdecznie polecam! 
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.         

12 komentarzy:

 1. Nie miałam jeszcze przyjemności z pierwszym tomem, ale widzę, że jest się na co skusić w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie czytałam pierwszego tomu, ale chętnie nadrobię, jak znajdę chwilę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli przeczytam pierwszy tom to chętnie przeczytam tą część :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Musiałabym nadrobić pierwszą część.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tomu pierwszego. Zerknę do ksiegarni co jeszcze oferują.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie znam ich :D Dla mnie nowe są te książki :D Muszezobaczyć pierwszy tom

  OdpowiedzUsuń
 7. Znam poprzednie książki tej autorki i są one świetne. Cała seria jest bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Koniecznie trzeba wziąć się za pierwszy i potem za ten

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo zachęcasz do przeczytania książki, przyznam, że mnie zaciekawiłaś.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kocham książki Moniki i nigdy się to nie zmieni, bo ona tak świetnie potrafi wykreować bohaterów i wpleść w swoje historie tematy, których raczej autorzy nie poruszają, że uważam ją za mistrza :) Książkę oczywiście znam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam książki Moniki Skabary i bardzo się cieszę, że mogę być jej Patronką ❤️ ta historia również bardzo mi się podobała .

  OdpowiedzUsuń
 12. Właśnie przed majówką przyniósł ja kurier, ale jeszcze nie miałam okazji czytać.

  OdpowiedzUsuń