Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 10 kwietnia 2022

,,Zamknij oczy" Alicja Sinicka

   Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Zamknij oczy" to czwarty tom wciągającej serii autorkiSprawdźcie też inne nowości w księgarni.   

 

Choć seria ,,Oczy wilka" miała być zamkniętą trylogią, po dwóch latach od wydania ostatniego tomu, pojawiła się kontynuacja. Muszę przyznać, że niezwykle ucieszyła mnie ta informacja, ponieważ Alicja Sinicka to klasa sama w sobie, a jej doskonałe pióro znane jest coraz liczniejszym rzeszom odbiorczyń. ,,Zamknij oczy" to ściśle powiązana kontynuacja serii, a zważywszy na fakt, że minęło dość sporo czasu od ostatniego tomu, serdecznie polecam zapoznać się od początku i przypomnieć sobie losy Leny Kajzer, dziewczyny, która przybywa do Głębi, gdzie jej życie nieodwracalnie się odmieni.

Obecnie Lena wiedzie szczęśliwe życie u boku męża Artura Mangano, człowieka, którego sława obrosła złą opinią. Choć mężczyzna obiecał poprawę po ślubie, jego ciemne interesy wciąż są obecne w ich życiu. Nieoczekiwanie jednak w Głębi pojawiają się plotki na jego temat, jakoby miał mieć romans i nieślubne dziecko. Choć Lena jest zakochana w Arturze i ich córeczce Klarze, jakąś cząstka jej każe sprawdzić te zasłyszane informacje. Poznamy także dalsze losy brata Artura, Waldka, jego żony Kariny oraz Jolki, przyjaciółki Leny. Te jednak pozostają raczej tłem dla głównych wydarzeń. Tych na pewno nie brakuje, Lenie bowiem wydaje się, że jest śledzona, a może to tylko jej wrażliwa natura daje o sobie znać? Musicie przekonać się o tym sami.

Jedno jest pewne. Choć ,,Oczy wilka" mogły być zamkniętą trylogią, to jednak przemiło było ponownie spotkać się z bohaterami. Ci zaś są doskonale wykreowani, także pióro Alicji Sinickiej, choć już wtedy na wysokim poziomie, na przestrzeni lat jest jeszcze lepsze. Polecam wszystkim miłośnikom serii kobiecej z nutką kryminału i sensacji. Sinicka jak zwykle doskonale operuje słowem, a dzięki wprowadzeniu tajemniczego narratora cała ta sprawa nabiera dodatkowego smaku. Ja nie mogłam się od niej oderwać przed przeczytaniem ostatniego zdania. Ponownie napiszę, że zupełnie się nie pogniewam, jeśli powstanie też piąty tom. Ten cykl ma ogromny potencjał, podobnie jak cała twórczość literacka Alicji Sinickiej. Jeśli więc jeszcze jej nie znasz, koniecznie nadrób to niedopatrzenie. Na pewno nie będziesz żałować!   

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.         

11 komentarzy:

 1. Ten cykl jeszcze przede mną, ale na pewno po niego sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam chyba nic tej autorki, ale o tej serii wiele dobrego słyszałam od koleżanek

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłośnicy tego typu serii z pewnością będą zachwyceni, kolejne tomy z sympatią przyjmowane. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie kilka dni temu do mnie przyjechała, więc niebawem będę ją czytać. Jestem ciekawa tego tomu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię twórczość tej autorki, dlatego chętnie sięgnę również po tę książkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię książki pisarki, ale tego tytułu jeszcze nie miałam okazji przeczytać, wszystko przede mną ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wakacje już niedługo, wówczas chętnie sięga się po tego typu przygody czytelnicze, ciepło za oknem i ciepło w sercu. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam dwa pierwsze i faktycznie były fajnie napisane - musze nadrobić dwie kolejne!

  OdpowiedzUsuń
 9. nie jest to książka dla mnie, ale skoro tak zachwalasz autorkę to polecę paru osobom :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. O muszę koniecznie nadrobic całą serię, bo zapowiada się naprawdę świetnie. Może zamówię sobie na zajączka :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie czytałam jeszcze tej książki ale bardzo podobały mi się trzy poprzednie części oraz wszystkie inne książki autorki.

  OdpowiedzUsuń