Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 5 maja 2022

,,Miasto w ogniu" Don Winslow

 ,,Miasto w ogniu", którą napisał Don Winslow to pierwszy tom nowej serii wydawanej w Polsce tego zagranicznego autora.

Kilka miesięcy temu miałam okazję zapoznać się ze świetną pozycją tego autora. Mowa oczywiście o ,,Skorumpowanych", którzy wywarli na mnie wtedy wielkie wrażenie. Z niecierpliwością wyczekiwałam więc nowej premiery tego autora na polskim rynku. Nie musiałam na nią zbyt długo czekać i w moje ręce trafiło ,,Miasto w ogniu". Tym razem przenosimy się do pojedynku gangów. Choćby jednak chciało zapoznać się z wszystkimi ciekawymi pozycjami nie ma najmniejszej możliwości by to zrobić. Jednego dnia pojawia się za dużo premier i ,,Miasto w ogniu" jest jedną z nowości, na którą warto zwrócić uwagę.

Co myślisz gdy słyszysz o porachunku gangów? Przede wszystkim o sprzedaży narkotyków, półkach, cięciach nożem, handlu narkotykami, stosunkach z osobami nieletnimi lub też partnerami pod przymusem. Są to bardzo dobre skojarzenia i większość z tych wątków została także wykorzystana w tym wydaniu. W związku z tym, że są wykorzystane znane motywy, nie jest to pozycja nudna. Wiadomo mniej więcej czego można się spodziewać, a i tak autorowi udaje się zaskakiwać czytelnika. Jak wiadomo, odejście z gangu, postawienie się często kończy się śmiercią. Jak było w tym przypadku?

,,Miasto w ogniu" Dona Winslowa to pierwszy tom serii. Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądała kontynuacja tego cyklu, w jakim kierunku się ona potoczy. Jeżeli nie masz teraz czasu na ten tom lub lubisz zapoznawać się z całą serią jednocześnie nic straconego. Ten tom nigdzie nie zniknie, a warto zaplanować sobie na tę lekturę odpowiednią ilość czasu, gdyż jest ona dość obszerna. Jeśli jesteś miłośnikiem powieści z porachunkiem gangów to ten tytuł zagranicznego autora jest właśnie dla Ciebie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Harper Collins.

10 komentarzy:

 1. Miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieje że nie długo będziesz mialą okazje sie przekonac jak fajna jest kontynuacja tego cyklu.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę miała na uwadze tę serię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Temat juz oklepany,wiec ciezko wyciagnac z niego cos nowego,ale przy okazji sprawdze

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja sobie zarezerwuje odpowiedni czas, aby dobrze poznać tą lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mama do Sześcianu5 maja 2022 15:40

  Chętnie poznam całą serię :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja chyba też skuszę się na więcej tomów, więc poczekam na kontynuację i sięgnę po dwie od razu

  OdpowiedzUsuń
 8. Uuu a dużo jest tych tomów? Takie książki są teraz na topie, może się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. jakoś nie mogę przebrnąć przez takie historie, ale mam sporo znajomych, którym na pewno polecę te książkę

  OdpowiedzUsuń