Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 29 maja 2022

,,Mój przyjaciel to zły chłopak" Agata Bieńko

     Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Mój przyjaciel to zły chłopak" to świetna historia na wolny dzień. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Agata Bieńko to dopiero początkująca na polskim rynku autorka, jednak jej twórczość zdobywa coraz szersze rzesze odbiorców. Po ,,Zamruczę Ci" i ,,Żyli długo i..." przyszedł czas na ,,Mój przyjaciel to zły chłopak". To historia, która zaczyna się za czasów nastoletnich Laury Piaskowskiej i wkraczającego w dorosłe życie Marcela Kenta. Od najmłodszych lat bohaterowie byli nierozłączni poprzez znajomość swoich rodziców. Ojcowie razem prowadzili firmę, a Laura i Marcel byli przyjaciółmi. No właśnie, łączyła ich pozornie przyjaźń, choć oboje liczyli na więcej, ale nie chcąc zranić uczuć drugiego, deklarowali trwającą ich relację jako kontynuację. Marcel wyjeżdża za granicę na studia, jednak po dwóch latach kontakt się urywa. Okazuje się, że każdy powrót jest dla niego zbyt bolesny.  

Mieszkający we Wrocławiu Piaskowscy wiodą stateczne życie. Choć ojciec jest przewrażliwiony na tle życia swojej ukochanej córeczki, nie brakuje w książce zabawnych sytuacji. Chodzi o dialogi między seniorem rodu, dziadkiem Laury a jego synem, którzy mają zupełnie inne poglądy, co do dalszych losów młodej Piaskowskiej. Marcel za granicą nie jest już tak grzecznym chłopcem jak w Polsce, dlatego rodzice młodych najchętniej by ich od siebie odizolowali. Jak jednak wiemy, teoria swoje, a bijące niespokojnie serce swoje. Choć Laura spotykała się z Konradem, po powrocie przyjaciela z dzieciństwa... Sprawdź sam, jaką decyzję podjęła. Czy niegrzeczna przeszłość Kenta sprawi, że ich relacja także się rozluźni? Kto wie. 

Książka jest bardzo obszerna, ma ponad 400 stron i choć początkowo planowałam lekturę powieści ,,Mój przyjaciel to zły chłopak" rozłożyć na dwa dni, to jednak zbliżając się do końcowych scen, wiedziałam, że nie będzie to możliwe. Agata Bieńko stworzyła tak ciekawą pozycję, że nie sposób było się od niej oderwać i odłożyć losy bohaterów na późniejszy czas. Jest to powieść nieco młodzieżowa, a jednocześnie nie brakuje wykreowania losów, które życie przygotowało dla Laury Piaskowskiej i Marcela Kenta. Najlepsi przyjaciele z dzieciństwa, po latach niegrzeczny chłopiec i grzeczna studentka weterynarii. To prawdziwa mieszkanka wybuchowa. Koniecznie przekonaj się sama, jakie losy dla swoich postaci przygotowała Agata Bieńko. Choć była to moja pierwsza przygoda z twórczością autorki, to chętnie sięgnę po inne tytuły wydane w Polsce. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

13 komentarzy:

 1. Cieszę się, że czujesz się usatysfakcjonowana lekturą tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna recenzja i powiem Ci, że chętnie zapoznam się z twórczością tej autorki

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli nie mogłaś się od książki oderwać, to jest to absolutnie najlelsza dla niej rekomendacja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię Twoje recenzje! Mam już listę książek do przeczytania i po te na pewno sięgnę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie ♡
  Świetna recenzja :) Tytułu niestety nie znam ale jestem nim bardzo zaciekawiona! Dziękuję za czytelniczą inspirację :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam komu zaproponować lekturę tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawa recenzja. Książka z pewnością znajdzie wielu czytelników

  OdpowiedzUsuń
 8. Wędrówki po kuchni30 maja 2022 11:31

  Książka jak widać porywa, że trudno się od niej oderwać. Chyba warto się skusić

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie przepadam za tego typu książkami, choc od czasu do czasu warto sięgnąć i po taką pozycję dla odpoczynku po całym dniu pełnym napięć

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję za kolejna super recenzje! A właśnie szukałam inspiracji co poczytać ❤️

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj niestety tym razem nie są to moje klimaty, ale dziękuje za polecenie!

  OdpowiedzUsuń
 12. Uwielbiam tego typu książki są rewelacyjne

  OdpowiedzUsuń