Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 29 maja 2022

,,Zimna sprawa" Katarzyna Bonda

,,Zimna sprawa" Katarzyny Bondy to najnowszy tom serii z Hubertem Meyerem, który niedawno miał premierę.,,Zimna sprawa" Katarzyny Bondy to kolejny tom serii z psychologiem śledczym, Hubertem Meyerem w roli głównej. Nie miałam okazji czytać wcześniej nic z tej serii, więc postanowiłam skusić się na tę lekturę. Atutem tej książki jest to, że bez problemu można się zaczytać w tym wydaniu bez znajomości poprzednich części. Książki Katarzyny Bondy są w każdym przypadku dopracowane i tak było też w tym przypadku. Nie mogłam się od niej oderwać przed przeczytaniem ostatniego zdania, co na pewno zachęca do lektury tej pozycji nie tylko miłośników serii.

W tej części psycholog śledczy Hubert Meyer miał do rozwiązania kolejną sprawę w którym główną rolę odgrywał Poznań. Tym razem doszło do odkrycia zwłok osób zaginionych lata temu, a to był dopiero początek sprawy, w której wszystko mogło się zdarzyć. Przez bardzo długi czas wiele wątków w tym śledztwie było niejasnych, by W końcowej fazie idealnie złączyć się w jedną całość. Jest to jedna z tych książek które nie sposób odłożyć przed przeczytaniem ostatniej sceny, do czego serdecznie zachęcam.

Miło jest zagłębić się we wciągającą publikację i ta książka też zalicza się do tego grona. Na pewno jest się czym zachwycić i co nadrabiać w najbliższym czasie jeśli lubi się takie książki. Katarzyna Bonda po raz kolejny stworzyła tak ciekawą lekturę na wieczór, że jest się w czym zaczytać w wolnym czasie. Atutem jest także to, że z powodzeniem można zapoznać się z tą powieścią bez znajomości poprzednich części tego cyklu. W przyszłości chętnie skuszę się na nadrobienia innych lektur z tej serii.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Muza. 

9 komentarzy:

 1. Miło spędziłam czas z tym tomem, jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wciąż nie miałam okazji poznać przygód tej postaci. Mam wrażenie, że co chwila wychodzi nowy tom 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie miałam okazji przeczytać tej książki, ale twórczość Bondy jest mi znana. Pisze bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś próbowałam zacząć jakąś książkę K. Bondy, ale jakoś mnie nie porwała. Może to był zły czas? Myślę, że dam jej szansę jeszcze raz. Póki co zaczytuję się we "Współlokatorach" O'leary - szczerze polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię taką tematykę, więc wpisuje na listę do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię to, jak nie trzeba nadrabiać poprzednich części - i śmiało można zaczytać się w obencej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam okazji jej czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę wreszcie poznać twórczość tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 9. NIe znam autorki, dziekuje za recenzje :)

  OdpowiedzUsuń