Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 20 maja 2022

,,Morza i oceany"

 Nowej wiedzy nigdy dość. ,,Morza i oceany" idealnie sprawdzą się w roli prezentu dla dzieci. 


Mam już blisko 30 lat, jednak nadal cały czas jestem zainteresowana tym co pojawia się na polskim rynku w kwestii wydań dla dzieci. Szczególnie zależy mi na publikacjach dzięki którym można dowiedzieć się czegoś nowego o danym zagadnieniu. Młode pokolenie cały czas dorasta, korzysta coraz więcej ze sprzętów elektronicznych. Ciekawa lektura na pewno znajdzie swoich odbiorców wśród miłośników nowości. Z racji tego, że każdy ma inną wiedzę dla danego dziecka będzie to inne zagadnienie. ,,Morza i oceany" na pewno znajdą swoich odbiorców. 

Książeczka w bardzo łatwy i przystępny sposób pokazuje jak można zapoznać się z tematyką m.in. planktonu, otwartych wód oceanu, władców podwodnego świata, czy gospodarczego znaczenia mórz. Należy pamiętać o tym, że to tylko mała encyklopedia, która ma na celu wprowadzenie dzieci w wieku przede wszystkim od 7 do 10 lat w morski świat. Umiejscowienie tekstów na skrajach i zlokalizowanie pomiędzy nimi cyfrowych oznaczeń sprawia, że bez problemu można się zaczytać w tym wydaniu. W żadnym wypadku nie jest to jednak książka, która wyczerpuje wiedzę na ten temat.
 
Dzięki tej pozycji dziecko z zainteresowaniem może sięgnąć także po obszerniejsze wydania o morzach i oceanach. Ta lektura delikatnie wprowadzi odbiorcę w ten temat i zachęci do dalszych poszukiwań. Sztywne wydanie z naprawdę ciekawą treścią to na pewno gwarancja jakości. Jest się czym zainteresować jeśli chodzi o kupno książkowego prezentu dla dzieci w tym wieku. Będzie to idealny drobny upominek który może sprawić, że dziecko chętniej będzie sięgało po książki i poszerzało swoją wiedzę na interesujące go tematy. Warto nadrobić zaległości i poznać ten tytuł w ramach spędzenia wolnego czasu z dzieckiem.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Siedmioróg.       

14 komentarzy:

 1. Piękne wydanie. Dzięki tej książce każde dziecko na pewno chętnie zostanie niesamowitym oskrywcą morskich głębin. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam takie książki :) pamietam jak kiedys w dzieciństwie miałam podobna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam takie książki :) pamietam jak kiedys w dzieciństwie miałam podobna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne wydanie książki, i tak morsko i niebiesko, lubię takie książki, oprócz oczywiście treści merytorycznej...

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja właśnie mimo, że też mam prawie 30 ( w tym roku skończę) to już nie interesuję się takimi publikacjami. Aczkolwiek fajnie na blogach np. pooglądać fotki z ich wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałam o tym tytule, a to coś idealnego dla moich Potworków. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama z przyjemnością skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie nieco encyklopedyczne książki kochają chyba wszystkie dzieci. Potrafią zaciekawić każdego malucha, a i dorosły często dowiaduje się z nich czegoś nowego. To świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 9. uwielbiam takie książki, Takie nieco encyklopedyczne i ładnie wydane

  OdpowiedzUsuń
 10. Książka posiada na prawdę ładne ilustracje. Jestem pewna, że mojej siostrze bardzo spodobałaby się ta pozycja.

  OdpowiedzUsuń
 11. Tego typu ksiażki to ja bardzo sobie cenię i wręcz uwielbiam kupować je moim dzieciom :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam w domu sporo książek wykonanych w ten sposób. Uważam, że powinny być w każdym domu. Świetne wydanie, podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mojemu dziecku taki prezent na pewno by się spodobał - bo jakby miał skrzela to mógłby całymi dniami i nocami z wody nie wychodzić ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Widzę, że to pięknie wydana kolorowa książeczka, która uczy o ciekawych rzeczach...

  OdpowiedzUsuń