Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 25 maja 2022

,,Nie ma jak przyszłość" Michael J. Fox

 Choroba potrafi sprawić, że życie przestaje mieć sens, a może właśnie motywuje do dalszego działania?

,,Nie ma jak przyszłość" Michaela J. Foxa napisana została w formie pamiętnika, wrażeń autora na temat tego, jak wyglądały początki choroby Parkinsona w jego przypadku. Gdy miał niecałe 30 lat zaczął rozpoznawać już pierwsze symptomy, jednak w tamtym czasie podzielił się swoimi obawami tylko z żoną. Starał się prowadzić normalne życie, nadal był znakomitym aktorem. Nie miał problemu z zagraniem bohaterów, którzy mieli takie same objawy, jednak w przypadku zaostrzenia symptomów wiedział, że nie podoła. Nie chciał zawieść siebie i widzów, producentów i reżyserów, był więc zmuszony odejść z serialu, odgrywanie postaci w którym sprawiało mu sporo satysfakcji.

Michael J. Fox w bardzo przystępny sposób opisuje jak wyglądało jego życie, jakie spełnienie dawało mu granie w produkcjach. Gdy na jakiś czas postanowił odejść z aktorstwa jego najsilniejsze objawy choroby na kilka lat ustąpiły. ,,Nie ma jak przyszłość" to wydanie, które pokazuje, że choroba Parkinsona dotyka także osoby przed 30. rokiem życia i ukrywanie objawów przed bliskimi i innymi osobami nie jest najlepszym rozwiązaniem. Na koniec przywołano historię wtedy 27-latka, który myślał, że w domu jest bezpieczny. Tak było do czasu gdy niósł na rękach dziecko i spadł ze schodów. To wydarzenie sprawiło, że zrozumiał, że choroba nawet w domu daje swoje objawy.

,,Nie ma jak przyszłość" Michaela J. Foxa to wydanie, które przypadnie do gustu nie tylko osobom, które uwielbiają oglądać produkcje z udziałem tego aktora. Jest to jedno z tych wydań, które pokazuje, że choroba nie wybiera i od każdego z nas zależy w jaki sposób będziemy sobie z nią radzić. Aktor postanowił działać też wiele dla innych i założył fundację zajmującą się badaniami nad chorobą Parkinsona, by działać także na rzecz innych chorych. Oprócz tej choroby aktor miał do czynienia także z nowotworem. Czy udało mu się po tym podnieść?

10 komentarzy:

 1. Myślę, że warto w przyszłości skusić się na tę lekturę I przekonać się czy choroba determinuje nasze życie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam, że tak wcześnie można zachorować na tę chorobę, jestem zaskoczona...

  OdpowiedzUsuń
 3. To musi być bardzo smutna lektura. A ja nawet nie wiedziałam, że chorował...Niestety, wielu idoli z dzieciństwa i młodości cierpi obecnie na różne poważne schorzenia :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie sięgnę po tą publikację.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda tego aktora, ciężka choroba dopadła go bardzo wcześnie...

  OdpowiedzUsuń
 6. Choroba może dopaść każdego z nas, nie ważne czy jesteśmy celebrytami czy nie. Mnie propozycja ciekawi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie poznałabym wnętrze tej książki, w wolnej chwili

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz po książkę nie sięgnę, ale za jakiś czas, kiedy nieco stonują się moje chorobowe klimaty.

   Usuń
 8. Ostatnio z tematyką chorób mam zbyt dużo do czynienia, ale może właśnie takich pozytywnych wibracji potrzebuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Człowiek narzeka na wszystko ale jak straci zdrowie to dopiero wie co jest ważne

  OdpowiedzUsuń