Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 25 maja 2022

,,Wojna w Zatoce Perskiej" Władysław Żernik

 Książka fabularyzowana na temat wojny z nieustannym dreszczykiem emocji z pewnością znajdzie swoich zwolenników.Bardzo lubię sięgać po książki nieznanych dla mnie autorów. Z tego też powodu nieustannie jestem ciekawa pozycji, które są debiutami lub też wydane przez twórców, z książkami których nie miałam wcześniej styczności. Wydawnictwo Novae Res znane jest przede wszystkim z tego, że wydaje sporo nowych twórców i dzięki temu można poznać nowe nazwiska na literackiej mapie kraju. W ostatnim czasie miałam okazję zapoznać się z pozycją ,,Wojna w Zatoce Perskiej", którą napisał Władysław Żernik. Nie czytałam wcześniej nic o tej tematyce, więc postanowiłam dać szansę tej pozycji. Czy było warto? 

Do szpitala trafił jeden z mężczyzn, który uległ wypadkowi i nie było wiadomo kiedy uda mu się  z niego wyjść. Oprócz tego trwała akcja związana z umacnianiem swojej pozycji między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Jak można było przypuszczać, w związku z tym wszystkie chwyty były dozwolone co prowadziło do niekoniecznie czystych zagrań z obu stron. Komu ostatecznie udało się wygrać? Czy mężczyzna przebywający w szpitalu miał z niego wyjść?

Na pewno pod względem fabularyzowanej treści jest to nietuzinkowa lektura, z którą warto zapoznać się w jakiś wolniejszy dzień. Już od samego początku sporo się dzieje, a ze względu na nieczyste zagrywki naprawdę sporo może się zdarzyć. Pozycja jest obszerna, jednak czyta się ją sprawnie. Zaliczenie powieści do gatunku literatury sensacyjnej było dobrym posunięciem, gdyż na nudę pod względem tempa akcji na pewno nie można narzekać.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

8 komentarzy:

 1. Jestem, że to jedna z tych książek która znajdzie swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 2. W momencie gdy wszystkie chwyty dozwolone na prawdę może zdarzyć się wszystko i wtedy z ciekawością czyta się kolejne strony.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przekonuje mnie fabuła i tempo akcji. Ciekawie się zapowiada

  OdpowiedzUsuń
 4. Przekonuje mnie to co napisałaś aby sięgnąć po książkę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi naprawdę nieźle. To książka, która może mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie do końca moje czytelnicze gusta, ale nie mówię, że po nią nie sięgnę. 😉

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam polskich autorów. Coraz częściej na naszym rynku można spotkać kawał dobrej literatury- oby ta też mnie nie zawiodła ;)

  OdpowiedzUsuń