Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 24 maja 2022

,,Psychologika" Dean Burnett

 ,,Psychologika" Deana Burnetta to bardzo ciekawe wydanie, na które warto zwrócić uwagę w wolne dni.

Nie każdemu tego typu publikacja musi przypaść do gustu i spełnić jego czytelnicze wymagania. Na pewno nie jest to pozycja,, którą można poczytać sobie w ramach relaksu jak szybki romans, który uprzyjemni nam trudny dzień. ,,Psychologika" Deana Burnetta składa się z kilku dużych rozdziałów, w całości wstęp zajmuje już ponad 100 stron! Autor skupia się przede wszystkim na dokładnym wytłumaczeniu tego czego można spodziewać się po tym wydaniu, dlaczego tak się dzieje, a następnie odbiorca może zapoznać się z kilkoma głównymi tematami. Już na samym początku warto zaznaczyć, że w społeczeństwie bardzo często są nadużywane niektóre terminy, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dean Burnett bardzo dokładnie wyjaśnia na czym polegają poszczególne zaburzenia.

W tym wydaniu zagraniczny twórca skupia się przede wszystkim na depresji, zaburzeniach lękowych i uzależnieniach. Wszystkie z tych działów są bardzo obszernie omówione. Nie dość, że Dean Burnett wyjaśnia dokładnie na czym polegają poszczególne przypadki to dodatkowo omawia jak po części można sobie z tym radzić, z czego może to wyniknąć, jakie typy danej przypadłości rozpoznajemy i dlaczego właśnie tak może się zdarzyć. Jest to bardzo obszerne wydanie, które wykazuje, że nie na wszystko możemy mieć wpływ. Bardzo podobało mi się przywołanie przykładu jednej z blogerek, która nie umiała odpuścić. Cały dzień miała zapełniony zadaniami, co odbiło się na jej zdrowiu, gdyż nie miała chwili na odpoczynek i reset myśli. Z pomocą terapeutki udało jej się ograniczyć tygodniowe godziny pracy o połowę!

,,Psychologika" Deana Burnetta to nowość wydawnicza, która porusza bardzo ważne tematy. Nie jest to typowo naukowa pozycja. Autor posługuje się bardzo przystępnym językiem, dzięki czemu treść jest dostępna także dla odbiorcy, który nie skończył studiów psychologicznych. Jest to jedno z tych wydań, na które warto zwrócić uwagę, gdyż opisywane w nim zagadnienia - depresja, zaburzenia lękowe i uzależnienia mogą dotyczyć nas samych lub też bliskich osób z naszego otoczenia. Niekiedy są to przykłady, które niekoniecznie muszą mieć związek z naszym postępowaniem i wynikać z naszej winy.

9 komentarzy:

 1. Na pewno jest to wartościowa lektura na którą warto zwrócić uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z uwagi na bardzo ważną tematykę, chcę poznać tę publikację.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli już sam wstęp ma 100 stron to nie wiem, czy bym przebrnęła przez całość - ale może zaciekawiłyby mnie wybiórczo niektóre zagadnienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno znajdzie wielu odbiorców, bo wiem, że sporo osób takie książki bardzo lubi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wykluczam spotkania z książką, ale przyznam, że specjalnie mnie nie zainteresowała, może za jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 6. O, brzmi ciekawie, chętnie poczytam :) Zapisuję na listę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię czytać przystępny tekst bo nie irytuje się, że czegoś nie ogarniam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka porusza ważne i trudne tematy. Ale ja nie przepadam za takimi książkami. Natomiast jeśli kogoś interesują takie tematy, tym bardziej że jest wszystko prostym i dostępnym językiem opisane, to będzie bardzo zadowolony z tej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 9. oj tematy depresji, zaburzeń i uzależnień to tematy bardzo niestety aktualne ale i ważne społecznie

  OdpowiedzUsuń