Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 23 maja 2022

,,Liczby nie kłamią" Vaclav Smil

 ,,Liczby nie kłamią", którą napisał Vaclav Smil to idealna propozycja dla każdego z nas. Dlaczego tak sądzę?

Nigdy nie zaszkodzi mieć większej wiedzy o świecie i tym co się na nim działo w przeszłości niż ma się dotychczas. Poznawanie nowinek leży w ludzkiej naturze i z racji tego, że nie każdego interesuje ten sam temat nie da się dogodzić każdemu. W związku z tym oprócz książek np. typowo o polityce, wynalazkach, historii danego kraju powstają także mieszane publikacje, dzięki którym można poszerzyć swoją wiedzę ogólną na wybrany temat. Jedną z takich pozycji jest właśnie napisana przez Vaclava Smila publikacja ,,Liczby nie kłamią", która zamiast skupienia się na jednej kategorii porusza wiele różnych wątków. Jej lektura może zacząć się w dowolnym momencie zgodnie z zainteresowaniami odbiorcy. Jest ona tak skonstruowana, że wybiórcze zapoznawanie się z nowinkami także spełni swoją rolę. 

W tym wydaniu można wyróżnić kilka głównych kategorii: Ludzie, Państwa, Maszyny - Projekty - Urządzenia, Paliwa i elektryczność, Transport, Żywność, Środowisko. Jak da się zauważyć, przekrój tematów jest naprawdę ogromny i jest się czym zainteresować. Dzięki takiej różnorodności poruszanych kwestii każdemu uda się znaleźć dział lub choćby jeden z tematów, który spełni jego oczekiwania. Pozycja ma ponad 400 stron i ze względu na poruszaną tematykę na pewno nie ma sensu zapoznawanie się z nią na jeden raz. Lepiej sięgać po nią stopniowo, zagłębiać się w wybrane tematy, chłonąć dane ciekawostki z poszczególnych działów. Wtedy jeszcze lepiej będzie można skorzystać z treści tego wydania.

 ,,Liczby nie kłamią", którą napisał Vaclav Smil to interesująca lektura już także dla ciekawych świata nastolatków oraz dla dorosłych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o świecie i wciąż są spragnieni ciekawostek na temat różnych poruszanych w tym tytule zagadnień. Obszerność wydania i poruszanych tematów jest naprawdę spora, więc każdy znajdzie coś dla siebie i warto mieć na uwadze ten tytuł w ramach prezentu dla samego siebie lub też osób zainteresowanych różnymi dziedzinami życia. Odbiorcy na pewno nie będą zawiedzeni tym tytułem.

12 komentarzy:

 1. Zawsze warto dowiedzieć się czegoś nowego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa pozycja, chętnie dowiem się czegoś nowego o świecie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaintrygowałaś mnie. Myślę, że niektóre z tych ciekawostek spodobałyby się też naszemu ośmiolatkowi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie bez powodu się mówi że wiedzą to do potęgi klucz

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa pozycja, warto znac sporo ciekawostek:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pozycja zdecydowanie warta uwagi. Dobrze się dowiedzieć coś nowego :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pierwszy rzut oka nie dla mnie, a jednak coś mnie w tej książce intryguje!

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo lubię takie książki z ciekawostkami, także chętnie bym sięgnęła :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Będę miała ją na uwadze na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nastolatkom na pewno ta książka przypadnie do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Z zainteresowaniem sięgnę po książkę, ciekawa jestem, na jakie ciekawostki się natknę, o których nie miałam pojęcia. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo mnie zaciekawiło, zapisuję tytuł :)

  OdpowiedzUsuń