Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 8 maja 2022

,,Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami" Iwona Golonko

 ,,Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami" Iwony Golonko to nowość wydawnicza.


Książki o kontaktach międzyludzkich przez cały czas cieszą się sporym zainteresowaniem odbiorców i ja także znajdę się w tym gronie. Nigdy nie zaszkodzi przeczytać czegoś nowego w tym temacie i z tego też powodu ,,Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami" Iwony Golonko znalazła się w kręgu moich zainteresowań. Publikacja została wydana w miękkiej oprawie i warto zapoznać się z tą nietuzinkową książką w wolnym czasie, do czego serdecznie zachęcam.

Miło można spędzić czas z tą lekturą i warto mieć ją na uwadze. Jest ona skierowana nie tylko do kobiet, które są już synowymi lub teściowymi, ale także dla mężczyzn by lepiej mogli oni zrozumieć jak wyglądają stosunki między dwiema najbliższymi kobietami w ich życiu. Iwona Golonko w tym wydaniu przygotowała nie tylko teorię, ale także aż 77 przykładów z życia wziętych. Niektóre z nich są naprawdę zatrważające, biorąc pod uwagę to, jak jedna osoba robi drugiej specjalnie na złość, by uprzykrzyć komuś życie.

,,Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami" Iwony Golonko to idealna propozycja na wolny dzień dla osób w różnym wieku i niezależnie od płci. Jest tak uniwersalna, że na pewno znajdzie swoich odbiorców i ja także znajdę się w tym gronie. Tego typu propozycje zawsze się przydają jako prezent dla samego siebie i teściowych/synowych. Dzięki temu wydaniu można liczyć na sporą dawkę nowej wiedzy i obiektywne spojrzenie na ten temat. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwo Luna.

13 komentarzy:

 1. Jakoś mnie ta powieść nie przekonuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej się nie skuszę, bo nie lubię takich ksiązek. A co do relacji między synową, a teściową, to mogłabym książki pisać. Myślę, że wszystko zależy od tej starszej - jeśli nie odcięła pępowiny, to nigdy się nie dogada z synową.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam wrażenie, że większość teściowych jest rodem z koszmaru.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozycja o tej tematyce na pewno znajdzie swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 5. ja akurat na teściową nie narzekam, zawsze jest po mojej stronie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię takie uniwersalne pozycje, można po nie sięgać zawsze i mieć przyjemność z lektury

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka bardzo mnie zainteresowała, bo ten temat chyba dotyczy prawie wszystkich kobiet :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Slyszac o historiach z tesciowymi w tle to ciesze sie,ze takowej kobiety w moim zyciu nie ma ;) jednak widzac moja mame i slyszac opinie o niej ro wiem,ze tesciowe moga tez byc cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawie się zapowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystko zależy ma jaką synową lub tesciową się trafi. A można faktycznie trafić kiepsko.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedy każda z kobiet ma swoje własne spojrzenie na życie, bywa niekiedy ciężko, ale wszystko da się przepracować, również dzięki takim tytułom.

  OdpowiedzUsuń