Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 7 maja 2022

,,Którędy do raju" Anna H. Niemczynow

 Anna H. Niemczynow potrafi tworzyć chwytające za serce historie i ta niewątpliwie także taka jest.


Bardzo chętnie sięgam po książki z gatunku powieści obyczajowej. Jestem zdania, że mimo tego, że jest to jeden z bardziej popularnych rodzajów wydań na naszym rodzimym rynku przez cały czas można trafić na naprawdę ciekawe pozycje. Nie jestem zamknięta na twórczość danych autorów, cały czas chętnie sięgam po debiuty oraz po kolejne publikacje polskich twórców. Z tego też powodu postanowiłam skusić się na najnowszą powieść Anny H. Niemczynow - ,,Którędy do raju". Choć okładka jest bardzo sielska i skłania do pomyślenia, że jest to lekka lektura dzieje się zupełnie odwrotnie.

Głównymi bohaterami jest małżeństwo, obecnie mieszkające za granicą. Elżbieta i Prosper byli ze sobą już od kilkunastu lat. Mieli dwójkę dzieci, kobieta stateczną pracę, cały czas marzyła jednak o tym, by jej życie stało się mniej monotonne. Gdy nadarzyła się okazja by coś zmienić postanowili wybrać się na wyjazd do słoweńskiego miasteczka. Podczas wyjazdu Elżbieta miała nadzieję na poprawę stosunków syna Kajtka z ojcem. Wyjazd jednak nie był aż tak sielankowy, jak mogłoby się to wydawać.

,,Którędy do raju" Anny H. Niemczynow to pozycja, która porusza ważne tematy. Niech nie zwiedzie Was ta pastelowa, sielska okładka, ponieważ pod jej płaszczykiem pojawiają się także kryminalne nuty. Warto jest dawać szansę nowym autorom, zwłaszcza tym z naszego rodzimego rynku. Pozycja jest obszerna, wciągająca, a przeplatanie akcji z teraźniejszości z przeszłością sprawia, że jeszcze bardziej nie można doczekać się kolejnych scen z danej linii czasowej. Jest to jeden z tych tytułów, na który warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Luna.

9 komentarzy:

 1. Mam już tę książkę na swojej półce Legimi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę miała ją na uwadze na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam jeszcze nic Pani Ani ale mam w planach :)

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Chociaż nie jest to mój gatunek literacki, to uważam, że brzmi bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaciekawiła mnie ta książka, chętnie ja przeczytam, w wolnej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 6. jak tylko znajdę chwilę wolnego czasu na pewno się nią zainteresuje ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak to okładka może czasem zmylić odnośnie fabuły.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa jestem czy znajdę ją na Legimi lub w formie audio, bo chętnie bym przeczytała

  OdpowiedzUsuń
 9. Tyle ciekawych książek! Kiedy ja to wszystko nadrobię :)

  OdpowiedzUsuń