Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 13 maja 2022

,,Uważaj czego pragniesz" Adele Parks

 Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Uważaj czego pragniesz" to pozycja, która pokazuje do czego może doprowadzić niespodziewana gotówka. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Z olbrzymim zainteresowaniem lubię odkrywać rodzinne tajemnice, które stają się udziałem książek kryminalnych. W związku z tym nie mogłam przejść obojętnie obok ,,Uważaj czego pragniesz" Adele Parks. Jest to nowość wydawnicza, którą można się bliżej zainteresować w wolnym czasie. Od czasu do czasu lubię sięgnąć po pozycję z dreszczykiem i tym sposobem w ostatnim czasie zapoznałam się z treścią tej książki. Podobał mi się pomysł na niebanalną fabułę, a co z tego wyniknęło? Nie zawsze autorowi uda się zaciekawić czytelnika. Bardzo dużo zależy też od tego czy ktoś jest zaczytany w danym gatunku.

Trzy małżeństwa przyjaźniły się ze sobą już od kilkunastu lat. Ich znajomość rozpoczęła się w szkole rodzenia, kiedy to trzy panie do niej uczęszczały. Z biegiem czasu rodziny zamieszkały dość blisko siebie. Ich cotygodniową tradycją stało się wspólne kupowanie kuponu na loterię i typowanie przez cały czas tych samych numerów. Prawdopodobnie jednak tydzień wcześniej dwie pary wypisały się z syndykatu. Nagroda przypadła Lexy i jej mężowi oraz dwójce dzieci tej pary. Sprawa wygranej miała na razie pozostać w tajemnicy. Jaka była prawda? Czy główni bohaterowie chcieli zgarnąć dla siebie całą wygraną?

Osoby, które nie czytają za wiele propozycji z tego gatunku do samego końca nie powinny domyślić się zakończenia tej sprawy. Czytelnicy bardziej wprawieni w lekturach z tego gatunku bez problemu już blisko początku domyślą się prawdy. Na uwagę zasługują również wątki poboczne, które idealnie komponują się z główną linią fabularną. Utwór nie jest tylko o głównej wygranej, ale przede wszystkim pokazuje co może spowodować nadmiar pieniędzy i jak pod jego wpływem zachowają się poszczególne pary w tym utworze. ,,Uważaj czego pragniesz" Adele Parks to jedna z tych nowszych kryminalnych publikacji które mogą być ciekawym przerywnikiem w ciągu dnia na dłuższe czytanie lub na wieczorny dreszczyk emocji. Pieniądze z loterii mogą sprawić, że niekoniecznie wszystko potoczy się zgodnie z planem...

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.         

10 komentarzy:

 1. No tak to bywa, że niekiedy zbyt łatwo można przewidzieć zakończenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że nie sięgam za często po tego rodzaju książki. Radocha z czytania będzie większa, jeżeli kiedyś będę miała sposobność po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi bardzo ciekawie, lubię takie klimaty!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam jedną książkę tej autorki i chcę kontynuować przygodę z jej twórczością. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Zastanawiam się nad tą książką, ale nie do końca mnie przekonuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zastanawiałam się nad tą pozcyją, ale nie lubię znać odpowiedzi już na samym początku powieści. Lubię trochę trwogi i niepewności. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 7. często tak jest, że szczęście, o którym marzymy wszystko komplikuje

  OdpowiedzUsuń
 8. Rzadko sięgam po ksiązkę w tym klimacie, ale czytałam już kilka recenzji i chyba sama muszę ją poznać i wyrobić o niej opinie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oooo, widziałam ją w zapowiedziach wydawniczych i bardzo mnie zaciekawiła, ale zupełnie o niej zapomniałam. Muszę ją jutro zamówić.

  OdpowiedzUsuń
 10. wind of renewal2 czerwca 2022 13:27

  Widziałam tę książkę na stronie wydawnictwa, jednak ja nie czytam takich książek, więc raczej mnie nie zainteresowała sobą.

  OdpowiedzUsuń