Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 14 maja 2022

,,Projekt Riese" Remigiusz Mróz

 Remigiusz Mróz ma tak szeroki dorobek literacki, że miłośnicy różnych gatunków na pewno znajdą coś odpowiedniego dla siebie. 

W przypadku jednej z nowości polskiego autora miejscem akcji staje się prawdziwe miejsce na mapie naszego kraju - kompleks Riese. To właśnie tam toczy się główna część fabuły. Podczas zwiedzania, jak to bywa w książkach tego autora zawsze wszystko może się zdarzyć. Miło można spędzić czas z tą lekturą i nie sposób przejść obok niej obojętnie. Jest ona tak wciągająca, że przed przystąpieniem do czytania warto zarezerwować sobie na jej przeczytanie odpowiednią ilość czasu. Jest to obszerne wydanie, jednak strony zmieniają się błyskawicznie.

Zwiedzanie kompleksu Riese tym razem także miało odbywać się według planu z przewodnikiem. Bardzo szybko okazało się jednak, że podczas odbywania tej trasy miało być wyjątkowo. Zapadły się korytarze i prawie nikomu nie udało się przeżyć. Już na samym początku nie było wiadomo czy w ogóle komukolwiek uda się stamtąd wydostać, czy też umrą tam z pragnienia i wygłodzenia. To był dopiero początek książki, a działo się już sporo. 

Twórczość polskiego autora liczy już kilkadziesiąt pozycji i pisarzowi za każdym razem udaje się wymyślić coś nowego, co jest niewątpliwym atutem jego twórczości. Tak było też w tym przypadku. ,,Projekt Riese" to mix kilku gatunków. Jest to pozycja kryminalno-wojenno-fantastyczna i idealnie sprawdzi się na prezent dla osób w różnym wieku. Jest to genialna propozycja dla miłośników autora oraz takiego gatunkowego mixu. Na pewno czas spędzony z nią nie będzie straconym.  

Książki dostarcza serwis Sofario.com 

10 komentarzy:

 1. Twórczość autora jeszcze przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło spędziłam czas z tą pozycją i bardzo przypadła mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 3. od Pana Mroza trzymam się z daleka i na razie nie mam zamiaru się zapoznawać z jego twórczością. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 4. nadal nie mogę się do niego przekonać, chociaż zrobiłam już jedno podejście

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzadko sięgam po literaturę wojenno kryminalną. Jak dla mnie zbyt wiele. O autorze słyszałam, ale jeszcze nic od Niego nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiele dobrego słyszałam o tym autorze, marka solidna i trzyma poziom.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mieszanka gatunków, tak jak lubię, przyjemnie będzie zagłębić się w tę przygodę czytelniczą. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To chyba najbardziej znany autor w Polsce, a ja jeszcze nie przeczytałam od niego ani słowa :/

  OdpowiedzUsuń
 9. Nigdy nie czytałam żadnej książki Remigiusza, ale myślę, że niedługo po którąś z jego publikacji sięgnę. Dużo osób je zachwala.

  OdpowiedzUsuń
 10. wind of renewal2 czerwca 2022 13:25

  Wstyd przyznać, ale nigdy nie czytałam żadnej powieści tego autora. Wiem, że to popularny pisarz naszego kraju, jednak pisze on takie ksiązki, które raczej nie przyciągają mojej uwagi.

  OdpowiedzUsuń