Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 22 czerwca 2022

,,Carter Reed 2" Tijan

     Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Carter Reed" to już drugi tom nowej serii Tijan. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Carter Reed, którego poznaliśmy w pierwszej części pod tym samym tytułem raczej nie odznaczał się delikatnością. Nie ma się czemu dziwić, jego pseudonim ,,Zimny zabójca" raczej nie wziął się bez przyczyny. Wszystko zmieniło się jednak za sprawą Emmy Martins, która chcąc chronić swoją współlokatorkę zastrzeliła jej oprawcę. Od tego czasu ukrywała się, a jej wybawcą został nie kto inny jak Reed. Obecnie stanowią parę, Carter dla ukochanej oficjalnie odszedł z mafii. Okazuje się jednak, że nie zawsze to, co człowiek by chciał, jest możliwe do zrealizowania. W powietrzu czuć wojnę, a to nie koniec niespodzianek, które dla swoich bohaterów przygotowała Tijan.

Emma przyjaźni się z Theresą, która straciła zarówno rodziców, jak i narzeczonego, który wdał się w bezsensowną bójkę i zginął, dlatego kobieta teraz boi się stworzyć stały związek z Noahem. Z drugiej strony nie potrafi jednak przestać myśleć i wracać do swojego przełożonego. Trzecia przyjaciółka zaś zakochuje się w policjancie, a jak wiemy od stróża prawa do wykrycia mafijnych porachunków niedaleka droga. Autorka przygotowała dla swoich bohaterów wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji i mimo tego, że ,,Carter Reed 2" nie jest jakąś super rozbudowaną książką, to bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas.

Zakończenie sprawia, że bardzo chętnie chwyciłabym od razu po tom trzeci, na który mam nadzieję nie przyjdzie nam zbyt długo czekać. Tijan to autorka z serii dłuższych i krótszych, ale też powieści, które kończą się po przeczytaniu ostatniego zdania. Doskonale umie stopniować napięcie, a dzięki zakwalifikowaniu tego tytułu do serii ,,Niegrzeczne książki" wiemy, że możemy spodziewać się scen miłosnych, choć nie są one może jakieś super ogniste. Bardziej nacisk tym razem został położony na uczucia, emocje, podejmowanie decyzji, czy postawić swoje dobro nad innymi, czy jednak są sytuacje bez wyjścia? Przekonajcie się sami. Jestem przekonana, że tak jak ja polubisz tę serię. Koniecznie zacznij od pierwszego tomu, jeśli jeszcze go nie znasz. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

10 komentarzy:

 1. Miłośniczki gorących klimatów sercowych chętnie zanurzą się w tej przygodzie czytelniczej. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że wakacje sprzyjają lekturze takich książek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta seria przewija mi się przed oczami, ale nie zachęciła mnie do tego, aby po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę przyznać, że pierwsza część dla mnie była o wiele lepsza, po drugiej liczyłam na coś lepszego :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że trudna opowieść o miłości...Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 6. Kojarzę autorkę, ale nie miałam okazji nic czytać jej autorstwa. Może nadrobię niedługo.

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi świetnie, chociaż do twórczości Tijan mam bardzo mieszane uczucia, skacze między świetnymi powieściami, a totalną nudą.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ogólnie lubię książki tej autorki, ale jedna z serii strasznie mnie zawiodła i chyba potrzebuję od niej przerwy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno było miło spędzić czas z tą lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytałam "Ekipę" Tijan i mi się nie podobała. Jakiś nie mam ochoty na więcej treści tej autorki.

  OdpowiedzUsuń