Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 21 czerwca 2022

,,Spacer w deszczu" Katarzyna Bester

 ,,Spacer w deszczu" Katarzyny Bester to romansowa powieść polskiej autorki.


Katarzyna Bester to autorka coraz chętniej czytana przez polskie czytelniczki. Nie ma się czemu dziwić. Jej powieści są ponadczasowe i chwytają za serce. Katarzyna Bester znana jest z wielu romantycznych historii, które co jakiś czas ukazują się na polskim rynku. Autorka tworzy ich naprawdę wiele, więc ukazują się w wydawniczym planie dość często. ,,Spacer w deszczu" tej autorki miał premierę kilka tygodni temu. Jest to typowo lekka historia, z którą można zapoznać się w jeden dzień. O czym opowiada ostatnie wydanie Katarzyny Bester?

Scarlett na cześć bohaterki z ,,Przeminęło z wiatrem" pięć lat wcześniej wyszła za mąż. Początkowa sielanka przedślubna uległa zmianie, gdy okazało się, że jej mąż bardzo chce mieć dziecko. Niestety, mimo tylu miesięcy starań nic w tej kwestii się nie zmieniało, a Scarlett przez cały czas poddawała się kolejnym badaniom. Tego samego zdania nie był jednak jej partner, który uważał to za coś uwłaczającego. Był znanym architektem, a główna bohaterka pracowała w księgarni. To właśnie tam odwiedzał ją James, by kupić romanse dla swojej siostrzenicy. Czy historie opisane w książkach miały być tylko tłem dla toczących się wydarzeń, czy mogły mieć miejsce naprawdę?

,,Spacer w deszczu" Katarzyny Bester jest historią dość przewidywalną pod względem romantycznego wątku. Zaskakująca jest natomiast między Scarlett a jej mężem oraz ukrywanie przed sobą pewnych faktów. Nie wszystkie wątki zostały specjalnie rozwinięte w tym wydaniu, jednak należy wziąć pod uwagę, że nie jest to szczególnie obszerna pozycja. Autorka znów stworzyła historię, która umili czytelniczkom kilka godzin. Przeniesienie akcji do zagranicznych realiów było ciekawym posunięciem. Bardzo podoba mi się to, że pomimo tylu wydań na koncie, Autorka wciąż próbuje nietuzinkowych fabuł.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Amare.

13 komentarzy:

 1. Czuję, że chyba byłoby mi szkoda czasu na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, to coś w sam raz dla mnie :) lubię czytać romanse

  OdpowiedzUsuń
 3. Lekka lektura na lato, na kocyku, jako relaks w słoneczny dzień :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Scarlett jak dla mnie jest tylko jedna, z Przeminęło z wiatrem i jak widzę to imię w innych książkach, to jakoś mi nie pasuje...

  OdpowiedzUsuń
 5. Lektura wydaje się byc idealna na letnie dni

  OdpowiedzUsuń
 6. Lektura wydaje się byc idealna na letnie dni

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi jak taka lekturka na lato, która pozwoli się zrelaksować, na chwilę skłoni do refleksji, ale nie zostanie z człowiekiem na jakoś bardzo długo.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kusząca propozycja. Mysle, że przy tej lekturze mogłabym się zrelaksować :)

  OdpowiedzUsuń
 9. To jest książka którą chcę przeczytać:) mimo oczywistego wątku romantycznego

  OdpowiedzUsuń
 10. Katarzyna Bester - nie kojarzę, nazwisko kojarzę mile. Romanse to nie mój gatunek.

  OdpowiedzUsuń
 11. Romanse to ostatni gatunek po jaki sięgam. Także życzę miłego czasu z tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wędrówki po kuchni3 lipca 2022 18:05

  Na taki spacer w deszczu chętnie się skusze :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Śliczna okładka! Taka spokojna, minimalistyczna, a jednak przyciąga uwagę.

  OdpowiedzUsuń