Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 24 czerwca 2022

,,Do jutra" Jeffery Deaver

 Jeffery Deaver stworzył wiele fascynujących historii, które podbiły serca czytelników w różnych krajach. Postanowiłam skusić się na ,,Do jutra".


Sięganie  po twórczość nowych autorów zawsze wiąże się z pewną dozą niepewności. Związane jest to  z tym, że nie wiadomo, jakie pióro ma dany pisarz oraz czy stworzona przez niego powieść okaże się wciągająca. Każdy z odbiorców ma inny gust, więc to, co jednej osobie się spodobało, niekoniecznie musi zachwycić inną. Opinie o książkach tego zagranicznego pisarza są jednak tak obojętne, że nie mogłam przejść obojętnie obok ,,Do jutra". Jest to drugi tom serii, w którym główną rolę odgrywa Colter Shaw. Na rynku dostępna jest także pierwsza oraz trzecia część cyklu. 

O czym opowiada książka ,,Do jutra"? Mimo tego, że jest to kontynuacja serii bez większego problemu można zagłębić się w lekturę tej historii. W większości stanowi ona zamkniętą całość, zwłaszcza jeśli chodzi o wątek związany z jedną sektą. Colter Shaw w tym wydaniu miał za zadanie dowiedzieć się, co stało się z młodym mężczyzną, który targnął się na swoje życie. Już od samego początku istniało podejrzenie, że związane jest to z pewnym miejscem, w którym przebywał. Dopiero po jakimś czasie śledztwa okazało się, że Colter Shaw trafił do sekty, w której przebywał także zmarły. Czy jego obecność w grupie miała związek z tym, że odszedł z tego świata?

Po raz pierwszy miałam okazję zapoznać się z twórczością tego zagranicznego pisarza. Już teraz mogę wspomnieć, ze jestem zachwycona lekturą tego wydania. Całość fabuły została dopracowana w najmniejszych szczegółach. Jeffery Deaver z powodzeniem co jakiś czas stosuje nieoczekiwane zwroty akcji oraz ujawnia fakty z życia bohaterów, których odbiorca nigdy by się nie domyślił. ,,Do jutra" można czytać bez znajomości pierwszej części, jednak lepiej zapoznawać się z nią w kolejności wydawania, by lepiej rozumieć wszystkie drobnostki. Autor w tej lekturze skupił się na działalności sekty i podjął temat tego, czy faktycznie jej wyznawcy wierzą w głoszone teorie. 

Książkę można kupić na www.inverso.pl 
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

12 komentarzy:

 1. Jeszcze nie czytałam nic tego autora, mimo że go kojarzę. Fajnie, że można czytać ten tytuł osobno, nie trzeba nadrabiać całej serii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się takie ciekawe pozycje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry wybór dla miłośników kryminału i sensacji w jednym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak sądzę! Myślę, że dla osób, które lubią książki z akcją ten tytuł sprawdzi się doskonale

   Usuń
 4. Kryminał i sensacja to nie jest zdecydowanie moje ulubione połączenie :) Ale jak ktoś lubi to czemu nie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię tego autora, jego twórczość chyba jeszcze nigdy mnie nie rozczarowała.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja akurat jestem wielką fanką autora :) po jego książki sięgam w ciemno, bo wiem że mogę się spodziewać świetnie skonstruowanej akcji

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa fabuła intrygująca publikacja wpisująca się w fajny materiał na ekranizacje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytałam, ale kto wie, może sięgnę po obie części. 👍

  OdpowiedzUsuń
 9. Czuję się zaciekawiona i chętnie dam jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Temat sekt jest dosyć znany, ciekawe jak to pisarz ujął i czy to się da czytać, fantazja czy prawda?

  OdpowiedzUsuń