Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 26 czerwca 2022

,,Korona diabła" Monica James

    Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Korona diabła" to pierwszy tom nowej serii zagranicznej autorki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Choć ,,Korona diabła" jest reklamowana jako oddzielna powieść, to jednak występują w niej bohaterowie, których mieliśmy okazję poznać w ,,Fallen Saint". Wówczas Willow Shaw została porwana przez Sainta, w którym nawiązała zbyt bliską relację. Tamta historia to także upadek rządzącego miastem Alekseia Popova. Właśnie w tym momencie poznajemy go ponownie w ,,Koronie diabła". Tymczasem miastem rządzi jego brat, a Popov ukrywa się, ponieważ ten chce za wszelką cenę zapolować na jego głowę. Status materialny gwałtownie zmalał. Bohater nie zapomina jednak o sierocińcu i potrzebach dzieciaków. Matka przełożona otrzymuje więc regularne datki. 

Aleksei Popov nie byłby sobą, gdyby nie chciał odzyskać władzy. Nieoczekiwanie na drodze spotyka Renatę Myers, która była przetrzymywana przez jego brata wbrew własnej woli. Okazuje się, że kobieta bardzo przypomina ukochaną Willow. Czy Aleksei ulegnie pokusie i spróbuje zakazanego owocu? Na jego drodze staje także tajemnicza siostra Arabella, przebywająca w sierocińcu. Losy obu kobiet są zagmatwane, a czas nagli. Czy Popov sięgnie po władzę? Jak podkreśla już na początku Monica James, ,,Korona diabła" to pierwsza część losów. Nie da się ukryć, że trudno wyczekać kontynuacji, gdy tyle się dzieje. Mam więc ogromną nadzieję, że polscy wydawcy nie każą nam zbyt długo czekać na zwieńczenie losów bohaterów.

,,Korona diabła" to historia, którą lepiej czytać ze znajomością serii All The Pretty Things. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, mroczne środowisko pochłonie Cię od pierwszej strony. Ciekawie wykreowani bohaterowie, przestępcze środowisko, ukrywanie się Alekseia Popova. To wszystko sprawia, że akcja sprawnie posuwa się do przodu. Koniecznie chwyć po ten tytuł, jeśli brak Ci mocnych wrażeń lub czujesz niedosyt po zakończeniu wcześniej wspomnianej serii. Na pewno nie będziesz się nudzić. Monica James wie bowiem, jak wodzić czytelnika za nos. Nie mogę doczekać się kolejnej części! 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

10 komentarzy:

 1. Miłośnicy tego gatunku na pewno będą zachwyceni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam ochoty na tę lekturę, ale książka na pewno znajdzie swoich zwolenników

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej nie sięgam po takie książki, to kompletnie nie moja bajka - ale na pewno znajdzie swoich odbiorców :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie ciekawi mogę się skusić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Musiałabym nadrobić serię, żeby mieć przyjemność z tej lektury

  OdpowiedzUsuń
 6. Skoro zalecasz najpierw poznać serię,to właśnie tak zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta pozycja nie dla mnie, ale mój mąż pewnie byłby nią zachwycony

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam poprzednią serię autorki i jestem bardzo ciekawa tej książki, mam w planie :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę sie zabrać za tą ksiazkę, jesli az tak ją polecasz!

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdecydowanie nie lubię zaczynać serii od środka i sięgnęłabym po inne książki w pierwszej kolejności :)

  OdpowiedzUsuń