Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 1 czerwca 2022

,,Popękane życie" Joanna Jagiełło

 Coraz więcej książek młodzieżowych dotyka aktualnych problemów, co niezwykle cieszy.


Książek młodzieżowych na polskim rynku jest naprawdę bardzo dużo. Nie wszystkie dotykają typowo rozrywkowych tematów, co także zasługuje na uwagę. Nie da się ukryć, że bardzo ważne są także wydania poruszające niezwykle ważne tematy. Jednym z nich jest rozwód rodziców, który może mieć miejsce z różnych powodów. W tym wydaniu poruszony został właśnie taki temat, który pokazuje, że w tym przypadku warto zwrócić uwagę na emocje dzieci, a nie mszczenie się na swoim partnerem, gdyż to do niczego dobrego nie prowadzi.

Głównymi bohaterami jest trójka bohaterów, którzy już w wakacje zauważyli, że między ich rodzicami zaczęło się gorzej dziać. Matka dzieci skupiła się na własnych emocjach i chęci odegrania się na mężu. W tym przypadku zupełnie zapomniała o zwróceniu uwagi na to, jak w tej sytuacji czują się jej dzieci. Czy kobieta w porę się opamiętała i zrozumiała co jest w tej sytuacji najważniejsze? Jak zareagował na to mąż i ojciec?

Jest to typowo młodzieżowe wydanie, jednak powinno zostać ono przeczytane przez rodziców, którzy mają w planach się rozstać. Joanna Jagiełło pokazuje w niezwykle przystępny sposób jak mogą wyglądać relacje między rozchodzącymi się małżonkami. Wydanie nie jest za obszerne i przedstawienie całości w fabularyzowanej formie jest niewątpliwie zaletą tej publikacji. Warto polecać dalej takie ciekawe pozycje i tak też będę robić. Serdecznie zachęcam do lektury nawet gdy w tej chwili jest nieaktualny. Zawsze można wesprzeć kogoś kogo rodzice się rozstają.

Wpis powstał w ramach współpracy z Harper Collins.

13 komentarzy:

 1. Ważna tematycznie książka warta uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę słyszałam o tej autorce i jej twórczości. Raz na jakiś czas opinie o jej książkach przewijają mi się gdzieś w internetach, jednak póki co mnie do nich nie ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się, że w książkach dla młodzieży porusza się takie trudne tematy. To się chwali.

  OdpowiedzUsuń
 4. Znana autorka, warto sięgnąć, poznać jej twórczość. Zawsze czymś zaskakuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam już parę książek tej auorki z całą pewnością potrafi dobrze opisać podjęty temat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna okładka. Jeszcze nie słyszałam o tej książce, ale myślę, że mogłaby mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam inną książkę tej Autorki i wywołała we mnie mnóstwo emocji. Dobrze, że porusza się w literaturze tematy tak istotne dla młodych ludzi!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czuję się zaciekawiona tą książką. Czytam zupełnie inny gatunek więc nie kusi mnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka jest na prawdę przepięknie wydana. Porusza trudny temat, ale na pewno może pomóc spojrzeć inaczej na pewne sprawy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobrze, że powstają książki o tak ważnej tematyce.

  OdpowiedzUsuń
 11. Trudny temat rozstania,ale warto go poruszac

  OdpowiedzUsuń
 12. Chciałoby się, aby nie było powodów do pisania takich tematycznie książek, ale życie i na takie stresy dzieciaki i młodzież wystawia, a wówczas książka może pomóc przejść trudne i wyczerpujące emocjonalnie okresy.

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo ciekawa książka, faktycznie porusza poważne problemy. Mogę się poniekąd z nimi utożsamić, ponieważ ja również niedawno rozstałam się z mężem i za niedługo czeka nas rozwód. Rzeszów to miejscowość, w której muszę poszukać kancelarii adwokackiej, która zajmie się moją sprawą.

  OdpowiedzUsuń