Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 7 lipca 2022

,,Niezwykle optymistyczna wiadomość" Wojciech Zieliński

 ,,Niezwykle optymistyczna wiadomość" Wojciecha Zielińskiego to idealna lektura na wolny czas. 

Zapoznawanie się z historiami, które są różnorodne gatunkowo za każdym razem dostarcza sporo emocji. Nie przepadam za fabularną nudą, więc z tego powodu co jakiś czas kuszę się na nowe tytuły, które pojawiają się na polskim rynku. ,,Niezwykle optymistyczna wiadomość" Wojciecha Zielińskiego to szybka lektura, na którą można się skusić w wolnej chwili. Nie jest ona zbyt obszerna, więc może sprawdzić się w roli wieczornego relaksu.

Głównym bohaterem jest Jarek, który postanowił zrezygnować z pracy. Stało się tak dlatego, że chciał zająć się chorym ojcem. Jarek związany był z Kaśką, która zajmowała się kwiatami. Z racji licznych zobowiązań z obu stron para telefonicznie z pomocą rozmowy kontaktowała się ze sobą tylko w bardzo ważnych sytuacjach. W związku z tym ich kontakt ograniczał się do licznych SMS-ów, które wymieniali między sobą. 

,,Niezwykle optymistyczna wiadomość" Wojciecha Zielińskiego to szybka lektura pokazująca w jako spodoba może wyglądać życie młodego człowieka. Nie jest to lektura w pełni zachwycająca, jednak może sprawdzić się w roli niewymagającego przerywnika między bardziej wymagającymi lekturami. W policji jest stosunkowo mało treści z tego względu, że dużo miejsca zajmują grafiki z SMS-ami wymienianymi między głównymi bohaterami. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

9 komentarzy:

 1. To taka lektura na wakacje?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa lektura, porusza trochę trudne tematy, ale jest wciągająca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie lektury też się sprawdzają w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzadko sięgam po tego typu książki, więc raczej na ten moment się nie skuszę, ale nie wykluczam tego za jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie nie w moim guście. Choć przyciągnęła wzrok okładka, nazwą miasta, które lubię.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja raczej takich książek nie czytam :) W stu procentach mnie musi książka zachwycić, nie ma u mnie pomiędzy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ogólnie to nie sięgam po takie pozycje, ale ta brzmi dość ciekawie, więc mogłabym się na nią skusić.

  OdpowiedzUsuń
 8. Juz jestem po lekturze tej ksiązki. Ciekawa, ale młodszym czytelnikom sie raczej nie spodoba. Polecam ją opiekunom osób niepelnosprawnych i miszkancom okładkowej Iławy i okolic.

  OdpowiedzUsuń