Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 13 lipca 2022

,,Ratownik" Kamila Mikołajczyk

   Otrzymany z Taniej Książki ,,Ratownik" to kolejny tom serii ,,Faceci do wynajęcia" w dziale Niegrzeczne Książki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Bardzo polubiłam serię ,,Faceci do wynajęcia". Opiera się ona na tym, że każda część to inna autorka i nowy specjalista. Był już wyśmienity ,,Kucharz" Ady Tulińskiej, ,,Pilot" Eweliny Dobosz, czy ,,Strażak" Dominiki Smoleń. Kilka tomów jeszcze przede mną, jednak nie mogłam przejść obojętnie obok ,,Ratownika" Kamili Mikołajczyk. Autorka dała się poznać ostatnimi czasu z serii ,,Dziewczyna rajdowca" oraz ,,Ukochana rajdowca". Udowodniła, że historie jej autorstwa zapadają w pamięć na dłużej, a dzięki doskonale wykreowanym i wyrazistym bohaterom nie sposób o nich zapomnieć. Nie inaczej jest tym razem.

Laura Wnuk, rozpieszczona maturzystka przeżywa obecnie kolejne wakacje życia. Razem ze swoimi przyjaciółmi z Zatonia przebywa na plaży w Ośrodku Wypoczynkowym ,,Niezatoń" należącym do jej rodziców. Nigdy jednak nie wchodzi do jeziora. Nieoczekiwanie pracujący dotąd ratownik zwalnia się, a na jego miejsce przyjeżdża studiujący ratownictwo medyczne w Warszawie Michał Zarzycki. Chłopak nakrył swojego najlepszego przyjaciela z obecną dziewczyną i praktycznie z minuty na minutę trafia na ogłoszenie o pracę. Jest niezwykle spostrzegawczy i szybko zauważa, że Laura skrywa tajemnicę, a wydarzenia z przeszłości nie pozwalają jej na swobodne kąpiele w jeziorze.

Kamila Mikołajczyk po raz kolejny stworzyła historię, od której trudno mi się oderwać. Choć książka ma blisko 400 stron gęsto napisanego tekstu, nie sposób odłożyć ją przed przeczytaniem ostatniego zdania. Cieszyłam się, że dzięki wakacjom mogłam poświęcić cały dzień na tę lekturę. ,,Faceci do wynajęcia" to świetnie rozwijający się cykl. W przygotowaniu jest już powieść Ludki Skrzydlewskiej oraz Nany Becker. Będzie się działo! Wracając jednak do ,,Ratownika", pozorne wyluzowanie Laury oraz zdobycie tytułu ,,księżniczki Zatonia" to pozory, które Michał postanowi rozwikłać. Czy mu się uda? Przekonajcie się same. Z pewnością nie będzie to czas stracony. Także rodzice Laury mają o sobie wiele do powiedzenia. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

13 komentarzy:

 1. Na pewno Twoją recenzję zachęci wielu jej czytelników do sięgnięcia po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wakacje sprzyjają gorącym przygodom czytelniczym. :) Iza

   Usuń
 2. Jestem przekonana, że wiele osób zainteresuje się tym wydaniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze nie miałam okazji poznać tej serii, ale lubię takie książki, więc czas szybko to nadrobić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię książki tej autorki, ale ta nie trafiła w moje ręce. Tak wyszło, że żaden Facet do wynajęcia u mnie nie zawitał

  OdpowiedzUsuń
 5. Wakacje sprzyjają takim ciepłym powieściom, w letnie dni chętniej sięga się po tego typu przygody czytelnicze. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się, że ta seria się tak rozrasta. Mam na uwadze jej tomy, by kupić do biblioteki

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta seria mnie kusi, ale na razie nie zdecydowałam się na jej zamówienie, ale może w przyszłości to zmienię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dawno nie czytałam książek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajęta jesteś innymi aktywnościami, u mnie dzień bez książki to dziura w kalendarzu. ;) Izabela

   Usuń
 9. Wow, to cały cykl! Choć to nie tematyka dla mnie, to chylę czoła autorce, bo nie jest chyba łatwo pisać ciekawe wielotomowe powieści.

  OdpowiedzUsuń
 10. Super że autorka trzyma poziom i kolejny raz jesteś zadowolona z tego co napisała.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czytałam i bardzo mi się podobała ta książka. Czekam na kolejnych Facetów do wynajęcia.

  OdpowiedzUsuń