Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 12 lipca 2022

,,Kanibal" Paulina Zalecka

  Otrzymany z Taniej Książki ,,Kanibal" to pierwszy tom nowej serii zdobywającej popularność Pauliny Zaleckiej. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Miałam okazję w ostatnim czasie zapoznać się z pozycją ,,Zrodzony z gniewu" Pauliny Zaleckiej. Już wtedy wiedziałam, że Pisarka ma duży potencjał oraz pióro, które biorę w ciemno. Korzystając z kolejnego wakacyjnego dnia postanowiłam chwycić za jej najnowszą powieść. ,,Kanibal", bo to o nim mowa, to pierwszy tom nowej serii. Już teraz zdradzę, że nie mogę doczekać się ,,Łowcy! Bardzo miło spędziłam z nią czas. Autorka po raz kolejny mnie nie zawiodła, co niezwykle mnie cieszy. O czym jest ta historia? Paulina Zalecka zabiera nas ze sobą w mroczną podróż do wnętrza własnej duszy, gdzie może okazać się, że kanibali jest znacznie więcej. Do czego posuniesz się, by przeżyć?

Aria Simons wychowywała się w domu dziecka i doskonale zdawała sobie sprawę, że o wiele lepsze warunki są w standardowych rodzinach. Z tego też powodu za wszelką cenę postanowiła zdobyć pracę oraz znaleźć mieszkanie, by móc zaadoptować 4-letnią Emmę. Zanim jednak do tego dojdzie w ośrodku pomocy społecznej podejmuje się zadania pozornie nie do wykonania. Deklaruje, że okiełzna Cadena Slate'a, pustelnika, który mieszka w lesie i wszystkich odprawia z niczym. Aria trafia do jego serca, jednak z każdym dniem przekonuje się, że przyszłość, której doświadczył, definiuje go jako człowieka, jakim się stał. Caden został wyćwiczony na potwora przez Pana. 

Paulina Zalecka zawsze śmieje się, że pisze książki, które sama chciałaby przeczytać. Poznajcie ,,Kanibala".W całej książce pojawiają się wstawki z dawnego życia z ukochaną żoną. To dopiero wstęp do historii, którą dokładnie mamy poznać w kontynuacji ,,Kanibala". Bez wątpienia jest na co czekać. Jestem przekonana, że kontynuacja ,,Kanibala" również wywrze na mnie spore wrażenie. Z tym wydaniem zapoznałam się w jeden wieczór. Od samego początku wciągnęłam się w fabułę stworzoną przez autorkę. Paulina Zalecka tworzy książki niesztampowe, mroczne, ale takie, które nie dają o sobie długo zapomnieć. Są idealne!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

7 komentarzy:

 1. Na tę przygodę czytelniczą nie dam się jednak namówić. ;) Jednak wakacyjny czas sprzyja gorącym historiom, także tym w książkach, tytuł z pewnością zainteresuje wiele pań. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że jest się czym zachwycić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam w planach czytania tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś nie czuję żeby to była książka dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zwykle nie czytam książek, które na okładce mają facetów bez koszulki ;) Jednak w tym przypadku chyba zrobię sobie wyjątek, bo jakoś wydaje mi się ciekawsza niż lektury z tego gatunku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wrażenie, że goła klata faceta na okładce zrobiła krzywdę wielu dobrze zapowiadającym się ksiązkom. ;) Izabela

   Usuń
 6. Oj ta klata na okładce wygląda niezbyt estetycznie, mnie szczerze odpycha od ksiązki.

  OdpowiedzUsuń