Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 1 sierpnia 2022

,,Czerwona strefa" Iryna Ciłyk

,,Czerwona strefa" Iryny Ciłyk to zbiór wierszy wydany w trzech różnych językach.Wiersze mają to do siebie, że albo się je lubi i rozumie, albo nie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by sobie w wolnej chwili coś poczytać z tego gatunku, podomyślać się, podomniemywać, co autor miał na myśli. To nie jest lekcja języka polskiego, czy matura, na której należy wstrzelić się w klucz. Przy własnej lekturze można szukać wielu znaczeń.

Zbiór ,,Czerwona strefa" nie zawiera bardzo dużo wierszy. Są one jednak długie i podejmują ważne zagadnienia. Jest to jedna z tych lektur, do których można wracać wielokrotnie i za każdym razem odkrywać w niej coś nowego.

Wiersze z ,,Czerwonej strefy” zostały w tym utworze wydane najpierw w języku polskim, następnie angielskim i na koniec w ukraińskim. Dzięki temu mogą trafić do osób posługujących się różnymi językami, a z racji tego, że nie były nigdzie wcześniej publikowane okażą się prawdziwą gratką dla miłośników ich autorki. 

Książkę otrzymałam na spotkaniu A może nad morze? Z książką 

3 komentarze:

  1. Szanuję osoby, które zajmuja się poezją, jednak mi wystarczy to co w szkole. Kinga

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja raczej nie przepadam za poezją.

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię poezję, mam swoich ulubieńców ale nie mówię nie innym, mniej znanym poetom :)

    OdpowiedzUsuń