Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 1 sierpnia 2022

,,Nie poddawaj się" Rainbow Rowell

 ,,Nie poddawaj się" Rainbow Rowell to pierwszy tom serii, w którym główną rolę odgrywa Simon Snow.


Z twórczością Rainbow Rowell zetknęłam się przy okazji tomu ,,Podaruj mi miłość" i już wtedy wiedziałam, że kiedyś chciałabym przeczytać coś dłuższego w jej wykonaniu. Gdy tylko ukazał się ,,Załącznik" niebanalna fabuła sprawiła, że postanowiłam poznać historię Lincolna O'Neilla, prawie 30-letniego mężczyzny, który pracuje nocami, wyłapując w służbowej korespondencji pracowników zabronione wyrazy, wyrażenia. Teraz jednak przyszedł czas na trzytomową serię dla młodzieży z magią na pierwszym miejscu. 

Głównym bohaterem wydania jest Simon Snow. Nastolatek obecnie po wakacyjnym pobycie w domu dziecka wrócił do szkoły w której magia odgrywała ważną rolę. Simon prawdopodobnie był Wybrańcem, który zgodnie z przepowiednią miał do spełnienia określone zadanie. Czy tak faktycznie było?

Rainbow Rowell to autorka popularnej jakiś czas temu pozycji ,,Fangirl".  Nie miałam okazji się z nią zapoznać, a to właśnie tam pojawiła się postać Simona Snowa. W związku z tym trudniej było mi się wciągnąć w opisywaną historię i zrozumieć jej fabułę. Miło można spędzić czas z taką publikacją. Tak też zrobiłam, ale nie zmienia to faktu, że nie do końca mogłam zrozumieć niektóre sytuacje.

Wpis powstał w ramach współpracy z Harper Collins.

5 komentarzy:

 1. W takim razie najpierw może skuszę się na lekturę Fangirl.

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie, zaczną od poprzedniczki tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rainbow Rowell to klasa sama w sobie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa i zachęcająca recenzja. MOże w wolnym czasie się skuszę

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzieś juz czytalam o tej serii, może być ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń