Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 26 sierpnia 2022

,,Listy pisane szeptem" Magdalena Witkiewicz

 Magdalena Witkiewicz, jedna z bestsellerowych polskich pisarek powraca z nową powieścią. Poznajcie ,,Listy pisane szeptem".


Uwielbiam książki Magdaleny Witkiewicz, nie mogłam więc przejść obojętnie także obok wydanej w swoim wydawnictwie nowej powieści. Magda kilka miesięcy temu razem z redaktorką Anną Seweryn założyły Wydawnictwo FLOW. Pięknie wydane ,,Listy pisane szeptem" to historia małżeństwa z 25-letnim stażem, w którym od lat źle się dzieje. Początkową namiętność w małżeństwie Karoliny i Sławka zakończyła szybka zagrożona ciążą. Później pojawił się pragmatyzm życia. Opieka nad Julką, później Kajetanem sprawiły, że początkowy żar został zagaszony.

Karolina to wolny ptak, nie lubi ograniczeń. Uwielbia swoją pracę, firmę, którą założyła z przyjaciółką. Sławek z kolei prowadzi swój biznes z kumplem, jednak dla niego stałe godziny pracy są wybawieniem. Ma stabilne podejście do życia. Wydaje mu się, że zapewnienie pieniędzy sprawi, że wszyscy będą szczęśliwi. Przed laty powiedział Karolinie, że ją kocha, a że nic się w tej kwestii nie zmieniło, nie widzi potrzeby jej tego powtarzać... Kobieta znajduje oddech w listach pisanych szeptem z nieznajomym. Podaje nieswoje dane, jak się okazuje, nie jest w tej sprawie odosobniona.

Tak to czasem jest, że trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona, niż u nas. W gonitwie codzienności nie dostrzegamy tego, jak wiele mamy wokół siebie miłości, dobroci, wsparcia, troski. Wydaje nam się, że małżeństwo to przeżytek. W tej sytuacji jest właśnie Karolina, która ma już dosyć walki. Wydaje jej się, że Sławek nie ma z nią wspólnych pasji, rozmów. Magdalena Witkiewicz kreśli sceny, które mogą wydarzyć się w domu każdego odbiorcy. Wniosek jest jeden - o wszystko, na czym nam zależy trzeba dbać. Nie poczułam pełnego flow, jednak nie był to też czas do końca stracony. Warto dać jej szansę, jeśli lubisz twórczość Magdaleny Witkiewicz.

Książki dostarcza serwis Sofario.com 

8 komentarzy:

 1. Może w przyszłości skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubie takich obyczajowek, ale wiem komu podsune ten tytul

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę koniecznie przeczytać tę książkę. Wkrótce będziemy o niej dyskutować w Dyskusyjnym Klubie Książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę koniecznie przeczytać tę książkę, napewno jest boska

  OdpowiedzUsuń
 5. Przygoda czytelnicza, z którą chętnie zapoznam się w wolniejszej chwili. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 6. książki Magdaleny Witkiewicz szybko sie czyta:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi świetnie, bardzo lubię czytać książki pisarki, zawsze są przynajmniej dobre, jeżeli nie wyśmienite.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam i zaskoczyła mnie Magdalena w tej książce. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

  OdpowiedzUsuń