Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 25 sierpnia 2022

,,Robert" Nora Roberts

 Są takie książki, od których nie sposób oderwać się przed przeczytaniem ostatniego zdania. Saga ,,MacGregorowie" z pewnością się do nich zalicza.

Myślę, że nazwiska Nory Roberts nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej saga ,,MacGregorowie" obecnie w Polsce przeżywa ponowny rozkwit za sprawą wydawanych przez Harper Collins wznowień w nowej szacie graficznej. Coś takiego jest w tych historiach, że gdy zacznę się zapoznawać z kolejnymi częściami, nie potrafię odłożyć ich przed przeczytaniem ostatniego zdania. Seniorem rodu niezmiennie jest Daniel MacGregor, którego marzenia o dużej rodzinie się spełniają. Jak zwykle manipuluje wnukami i dziećmi, żeby jak najczęściej odwiedzali rodzinną twierdzę, gdzie mieszka razem z żoną Anną.

Każdy tom to historia innego członka rodziny MacGregorów, jednak ciągłość akcji jest wciąż zachowana. Teoretycznie można by czytać je jako odrębne całości, jednak wówczas tracicie nieporównywalne tło wytworzone we wcześniejszych publikacjach. Tym razem główne miejsce zajmuje Robert MacGregor Blade, nazywany po prostu Macem. Przejął po Serenie i Justinie schedę kasyna w Las Vegas. To właśnie tam nieoczekiwanie swoje kroki kieruje bibliotekarka Darcy Wallace. Jej życie w wyniku nieoczekiwanej serii zdarzeń już nigdy nie będzie takie samo.

I choć już od początku wiadomo, jak skończy się ,,Robert", to jednak nie sposób odmówić sobie przyjemności spotkania z bohaterami stworzonymi przez Norę Roberts. Autorka po raz kolejny pokazuje, że rodzina jest najważniejsza, a wszystko inne uda się sprytnie załatwić. Przyjemna, lekka lektura, z którą spędziłam szybki wieczór. Nie darowałabym sobie, gdybym musiała odłożyć ciąg dalszy do kolejnego dnia. Serdecznie polecam!

Wpis powstał w ramach współpracy z Harper Collins.

6 komentarzy:

 1. Dawno nie czytałam żadnej książki tej autorki, więc chętnie poznam tę historię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakiś czas siedziałam w tej serii, przyjemne lekkie nieskomplikowane czytanie, tak na reset po wyjątkowo trudnym dniu, oderwanie myśli od kłopotów. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Ksiązki tej autorki są bardzo popularne i chętnie czytane

  OdpowiedzUsuń
 4. Aleksandra Załęska7 września 2022 12:48

  Dawno nie czytałam książek Nory Roberts, a kiedyś lubiłam te książki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznam się, że nie słyszałam o sadze napisanej przez tą autorkę. Hmmmmm ...

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nora to jedna z tych autorek, które omijam szerokim łukiem:)

  OdpowiedzUsuń