Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 27 sierpnia 2022

,,Tancerz" Nana Bekher

     Otrzymany z Taniej Książki ,,Tancerz" to kolejna świetna powieść autorkiSprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Seria ,,Faceci do wzięcia" wydawana pod szyldem ,,Niegrzecznych książek" cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród odbiorców. Każda część napisana jest przez innego autora, wszystkie jednak emanują pożądaniem i sprawiają, że trudno przejść obok nich obojętnie. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej książki, która premierę będzie miała na dniach. Mowa oczywiście o ,,Tancerzu" Nany Bekher. Miałam okazję zapoznać się z jej ,,Nie uciekniesz", czy opowiadaniami przygotowanymi na potrzeby różnych antologii i nigdy nie był to czas stracony. Tym razem też nie żałuję, że skusiłam się na historię Filipa Dobronia i Eliany Carrion.

Akcja tym razem toczy się w Las Palmas, dokąd przyjeżdża Filip Dobroń. Mężczyzna postanowił zająć się tańcem zawodowo, co nie do końca spodobało się jego ojcu. Chłopak unosi się dumą i utrzymuje się sam w Warszawie. W przyszłości chciałby założyć własną szkołę tańca, jednak potrzebuje środków. Okazuje się, że niespodziewanie trafia im się świetna praca - pokaz taneczny na wieczorze panieńskim. To właśnie tam jego drogi przecinają się z Elianą Carrion. Filip ma uczyć ją i jej męża Agustina tańca, który na nowo ma rozbudzić w nich zmysłu. I owszem, zapłoną, jednak niekoniecznie w takiej konfiguracji.

Nie ma się co za bardzo oszukiwać, że ta książka jest z głębszym przesłaniem. Jest to jednak doskonała lektura na wolny dzień. Nie mogłam się od niej oderwać. Wsiąkłam w taneczny klimat Ls Palmas, małżeńskie zawirowania oraz wychodzące na jaw nowe fakty. Widać, że Nana Bekher dokładnie zgłębiła tematykę tańca. Pojawiają się nazwy kroków, układów, proponowane podkłady muzyczne. Filip marzy o szkole oraz szczęściu brata. Eliana boi się ponownie zaufać mężczyźnie. Autorka po raz kolejny przygotowała historię dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach. Nie sposób oprzeć się tej serii, czego nawet nie zamierzam czynić.  Na pewno warto mieć na uwadze te pozycje w wolnym czasie, gdyż są tego warte.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka. 


9 komentarzy:

 1. Lekkie lektury na wolny dzień też są super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Temat niegrzecznych chłopców jest intereesujący dla wielu kobiet, ciekawa seria książek napisanych przez innych autorów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie czytałam tego typu książek..

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie moje klimaty czytelnicze, ale przygoda znajdzie swoich zwolenników. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie słyszałam nigdy o tej serii dlatego, że to zupełnie nie moje klimaty czytelnicze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznam szczerze, że coraz trudniej jest mi odnaleźć się w tym gatunku, ale wiem, że ma ogrom swoich fanek :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O tej serii dużo czytałam, ale jakoś jeszcze się nie skusiłam. Każda recenzja sprawia, że mam na to ochotę, ale musze odłożyć to w czasie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I u mnie wiele książek, które muszę odłożyć w czasie, a tak chciałoby się znaleźć czas na wszystkie, które nas zainteresują. :) Izabela

   Usuń
 8. Czasami trzeba przeczytać coś lekkiego, dla kontrastu, odpoczynku i po prostu przyjemności. :) Dzięki za recenzję, nie znam autorki. Kto wie, może w wolnym czasie sięgnę po którąś z jej książek? Kasia

  OdpowiedzUsuń