Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 14 sierpnia 2022

,,Na otwartym sercu" Ewelina Dobosz

   Otrzymana z Taniej Książki ,,Na otwartym sercu" to kolejna udana pozycja Eweliny Dobosz.   Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Uwielbiam książki tej pisarki. Nie ma się więc czemu dziwić, że nie mogłam przejść obojętnie obok najnowszej powieści, noszącej tytuł ,,Na otwartym sercu". Ewelina Dobosz to autorka młodego pokolenia, która z każdą kolejną książką zdobywa wierne serca czytelniczek w różnym wieku. Choć zazwyczaj są to historie klasyfikowane jako literatura kobieca, czy powieść obyczajowa, autorka zawiera w nich także jakiś wątek kryminalny. Nie inaczej było tym razem. Doskonale skonstruowana fabuła sprawi, że do samego końca nie zorientujesz się, co Ewelina Dobosz przygotowała dla swoich bohaterów.

Marta Sarnecka od lat wiedziała, że jej przeznaczeniem jest medycyna. Choć na studiach odsunęła się od znajomych i brata bliźniaka, Kacpra, ten wie, że zawsze może liczyć na ukochaną siostrę. Przed Martą decyzja wyboru rezydentury. Choć mieszka w Warszawie, stawia na zajęcia i praktykę w małym szpitalu. To właśnie tam poznaje aroganckiego, ale szalenie zdolnego i przystojnego Oskara Kamińskiego. Mężczyzna także odbywa rezydenturę, a oprócz tego jest współlokatorem w domu, gdzie Marta wynajmuje swój pokój. Do czego doprowadzi utajniona przeszłość? Czy dwoje samotników da sobie szansę na lepsze poznanie? Koniecznie chwyć po ten tytuł. 

Ewelina Dobosz w swojej najnowszej wydanej powieści zwraca także uwagę na akceptację i podejście społeczeństwa do osób homoseksualnych. Autorka pokazuje różne scenariusze, które mogą też ewoluować w zależności od wsparcia otoczenia. Nie sposób nie wspomnieć o nieco appdyktycznym chirurgu Oskarze, który pod swoje skrzydła przyjmuje zdolną Martę. Choć mieszkają w domu, gdzie każdy pokój znajduje osoba związana ze służbą zdrowia, to okazuje się, że pozorni przyjaciele wcale nie do końca takimi są. Ciekawie wykreowani bohaterowie, zagadka medyczna oraz wątek kryminalny sprawiają, że nie sposób przejść obojętnie obok tej publikacji. ,,Na otwartym sercu" szokuje, zaskakuje, napawa nadzieją. To lektura na jedno popołudnie. Wydana w serii ,,Niegrzeczne książki" otrzymała trzy na pięć płomieni. Choć są tu sceny zbliżeń, to jednak nie one są dominującym tematem powieści.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

7 komentarzy:

 1. Ja też bardzo lubię twórczość tej autorki. O tej książce co prawda jeszcze nie słyszałam, ale chętnie po nią sięgnę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie poznałam twórczości tej autorki, ale podoba mi się fakt, że porusza w książkach ważne tematy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z uwagi na ważną tematykę książki, jestem chętna ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytam takich książek, więc odpuszczę sobie ten tytuł. Wolę poświęcić czas na coś innego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam już o tej książce i były to pozytywne opinie, może sama też się skuszę aby ją przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 6. Sporo dobrego czytam o tej książce ostatnio, ale jakoś mnie do niej nie ciągnie. Skupiam się na wyczytywaniu stosów. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio mam bardzo mało czasu na czytanie, więc sięgam po pozycje moich ulubionych autorów, albo takie, które mocno mnie kuszą. Tej nie znam.

  OdpowiedzUsuń