Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 7 sierpnia 2022

,,Dziennik youtubera. Nie ma lekko. Sezon 3" Marcus Emerson

,,Dziennik youtubera. Nie ma lekko. Sezon 3" Marcusa Emersona bez wątpienia umili podróż, czy wolne chwile.Zapoznanie się z humorystyczną lekturą dla dzieci i młodzieży świetnie wpływa na rozwinięcie strefy śmiechu również u osób dorosłych. W tym celu w czytelniczym planie dnia warto wziąć pod uwagę lekturę ,,Dziennik youtubera. Nie ma lekko. Sezon 3" Marcusa Emersona, który z powodzeniem można czytać jako oddzielną całość. Jest to połączenie komiksu z literaturą humorystyczną. W przypadku tej publikacji nie brakuje dużej liczby komiksowych grafik utrzymanych w czarnej kolorystyce. Strony są kremowe, więc idealnie się to komponuje z resztą wydania.

W części trzeciej ,,Dziennika youtubera" główny bohater wraz z rodziną udał się na wydarzenia, znajdujące się blisko jego domu. W związku z tym nie musieli wyjeżdżać poza miasto. Osoby zaproszone, do których należała jego główna siostra, miała zagwarantowany hotel. Postanowili więc skorzystać z rodzinnego wyjazdu. Bardzo szybko okazało się, że Davy oraz jego przyjaciele tym raze także nie mogą mieć spokojnych dni, gdyż ich domeną było pakowanie się w kłopoty. Choć było to niezamierzone, chłopiec bardzo szybko musiał opuścić miejsce wydarzenia. Nie zabrakło także miłych chwil, jak spotkanie z jego fanką. Podczas Comic Con doszło również do zniknięcia jednego z rekwizytów na stoisku. Kto był za to odpowiedzialny? 

,,Dziennik youtubera. Nie ma lekko. Sezon 3" Marcusa Emersona to świetna lektura skierowana, przede wszystkim, dla młodzieży oraz młodszych dzieci, które rozumieją żart sytuacyjny i chcą się pośmiać podczas zapoznawania się z tą lekturą. W tym przypadku na pewno będzie to możliwe. Z racji tego, że wydanie nie jest za ciężkie z powodzeniem można zabrać ją ze sobą w podróż, w czasie której umili czas przejazdu. Bardzo cieszy fakt, że na polskim rynku są wydawane takie zabawne lektury. W czasie przygód Davy'ego na pewno nie można się nudzić.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Muza.

8 komentarzy:

 1. Raczej nie planuję lektury tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że to lektura dla młodszych czytelników i sprawdzi się u nich doskonale.

  OdpowiedzUsuń
 3. To propozcyja idealna dla mojej córki, coś mi się wydaje że chętnie by ją przeczytała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córka ostatnio wspominała mi o serii tych ksiażek. Muszę jej je zamówić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 6. W sumie ciekawy tytuł. Jestem ciekawa jak dzieci by się przy niej bawiły.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zamówiłam tę książkę dla mojego syna i właśnie dziś będzie się za nią zabierał.

  OdpowiedzUsuń
 8. Widziałam informacje na temat premiery tej książki, jednak nie znalazłabym osoby w gronie najbliższych, którą by ona zainteresowała.

  OdpowiedzUsuń