Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 24 sierpnia 2022

,,Spark" Vi Keeland

    Otrzymany z Taniej Książki ,,Spark" to kolejna świetna powieść autorkiSprawdźcie też inne nowości w księgarni.Z przyjemnością po raz kolejny sięgnęłam po twórczość tej zagranicznej pisarki. Myślę, że VI Keeland zalicza się do grona zagranicznych pisarzy, których w Polsce nie trzeba już przedstawiać. Regularnie pojawiające się historie z wątkiem miłosnym i obyczajowym jej autorstwa podbijają serca czytelniczek na całym świecie. Jestem przekonana, że podzielicie moją opinię także w zakresie najnowszej przetłumaczonej powieści, czyli ,,Sparka". Lubimy niegrzecznych chłopców, tajemnice sprzed lat i wartką akcję. Tego wszystkiego nie zabraknie w tej historii. Jestem zachwycona tym wydaniem i cieszę się, że miałam okazję się z nim zapoznać.

Donovan Decker, obecnie wzięty prawnik, starający się o stanowisko partnera w jednej z lepszych kancelarii nie ma zbyt wiele czasu na życie towarzyskie. W przypadku omyłkowej zamiany walizek, przed kilkoma miesiącami dochodzi do spotkania z Autumn W. Kobieta jednak nieoczekiwanie znika, a Donovan nie może o niej zapomnieć. Nieprzewidziana sprawa pro bono sprawia jednak, że drogi mężczyzny i kobiety ponownie się przetną. Czy tym razem Autumn Wilde nie ucieknie? O tym musicie przekonać się sami.

Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą powieścią i nie żałuję, że zdecydowałam się na jej lekturę. Lubię książki autorstwa VI Keeland, ponieważ są stosunkowo lekkie, ale niosą ze sobą też jakieś przesłanie, co jest niezwykle ważne również w przypadku romansów. Tym razem autorka oddaje głos dzieciakom wychowanym w patologicznych środowiskach. Pokazuje, że osiągnięcie sukcesu jest możliwe, jeśli tylko znajdzie się ktoś, kto im zaufa. Tak jest też w życiu codziennym. Pełni sprzeczności bohaterowie, którzy muszą przypomnieć sobie o swoich korzeniach i zmierzyć się z przeszłością sprawiają, że jest to powieść niezwykle poruszająca. Jeśli jeszcze nie znasz twórczości autorki, to dobry tytuł, by od niego zacząć tę przygodę. Ja zaś czekam na kolejne polskie tłumaczenia. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

9 komentarzy:

 1. Romansowe powieści nie przyciągają mnie, ale dobrze, że i w nich pojawiają się cenne przesłania. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za tym gatunkiem książek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawno już nie czytałam książek pisarki, jestem ciekawa czy znowu bym się w nie wciągnęła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie książki Vi Keeland wciągam jak spaghetti :D Bardzo lubię pióro autorki. Tej pozycji jeszcze nie mam.

  OdpowiedzUsuń
 5. moi uczestnicy uwielbiają romanse

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra lektura zawsze w cenie :) A skoro Tobie się podobała, to najlepsza rekomendacja dla tych, którzy szukają ciekawej historii.

  OdpowiedzUsuń
 7. Miłośnicy twórczości tej autorki na pewno będą zachwyceni.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sięgnę po nią jesienią. Na pewno umili mi wieczór.

  OdpowiedzUsuń
 9. dziękuję dr Ellen za przysługę, którą mi wyświadczyłeś. Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ mój najemca w końcu spłacił mój dwuletni czynsz. zapłacił pieniądze, a teraz nie ma go w moim domu. Bez ciebie nie byłbym w stanie wyciągnąć od niego pieniędzy. Postawiłem go przed sądem, ale dali mu mnóstwo czasu na spłatę długu, ale dziękuję za to, że spłaciłeś go w mgnieniu oka. Obiecuję, że będę nadal zeznawał online i wszędzie o twojej potężnej pracy. Jeśli masz którykolwiek z poniższych problemów, skontaktuj się z dr Ellen przez WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com
  1) niewierność
  2) dłużnicy uporczywi
  3) wytrwali najemcy
  4) nieterminowa spłata kredytu
  5) narkomania
  6) słaba sprawność seksualna
  7) powtarzająca się aborcja
  8) niepłodność
  9) Awans w pracy
  10) magiczny pierścień
  11) Rozwód
  12) Odzyskaj swojego byłego
  13) Przełam obsesję
  14) Wróć do zaklęcia nadawcy
  15) Czary ochronne
  16) Szczęśliwy urok
  17) Zaklęcia wygrywające na loterii
  18) gejowskie zaklęcia miłosne
  19) Lesbijskie zaklęcia miłosne Bez względu na to, jakie masz problemy, dr Ellen ci pomoże.
  WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com

  OdpowiedzUsuń