Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 23 sierpnia 2022

,,Tweet cute" Emma Lord

     Otrzymane z Taniej Książki ,,Tweet cute" to kolejna powieść, która ukazała się na polskim rynkuSprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Nie samymi romansami dla dorosłych człowiek żyje. Z tego też powodu postanowiłam skusić się na lekturę miłosną, ale przeznaczoną raczej dla młodzieży. Już okładka jest bardzo cukierkowa i w fabule nie brakuje również kulinarnych wątków. Bardzo lubię odkrywać twórczość nieznanych mi pisarzy. Zachęcona opisem postanowiłam skusić się na ,,Tweet cute" Emmy Lord. Choć na początku nieco trudno było mi się w nią wciągnąć bardzo szybko udało zapoznać mi się z całością tej lektury. Podobało mi się to, że ma zaskakujące wątki, co w takim słodkim romansie  z przekomarzającymi się bohaterami jest niezwykle ważne.O czym traktuje ,,Tweet cute" Emmy Lord? 

Głównymi bohaterami tej książki zostali Pepper oraz Jack. Dziewczyna mieszkała obecnie z mamą, siostra była pokłócona z rodzicielką o rozwód, który miał miejsce w ich rodzinie. Pepper starała się być we wszystkim najlepsza, gdyż chciała dostać się na dobre studia. Oprócz tego zajmowała się biznesowym kontem na Twitterze swojej rodziny. Z kolei Jack przekomarzał się z Pepper, wymyślał jej różne ksywki. Zajmował się pomaganiem po szkole w małym rodzinnym biznesie, miał też przebojowego brata bliźniaka. Problem stał się poważniejszy w chwili, gdy rodzinna firma Pepper ukradła przepis babci Jacka. Czy ta wojna na tweety mogła skończyć się pomyślnie dla obu stron? To się miało dopiero okazać.
 
,,Tweet cute" Emmy Lord to lekka historia miłosna, w której od samego początku można podejrzewać w jakim kierunku potoczy się dalsza znajomość Pepper i Jacka. Zaskoczeniem są jednak niektóre wątki z przeszłości, które rzucają zupełnie nowe światło na niektóre zachowania nie tylko głównych bohaterów. Powieść autorki nie traktuje wyłącznie o wojnie na tweety. Emma Lord skupia się także na realizacji własnych marzeń, na co inni członkowie rodziny niekoniecznie muszą zwracać uwagę., To jedna z tych książek, która na pewno przypadnie do gustu młodzieży. Starsi odbiorcy z odpowiednim nastawieniem także świetnie mogą odnaleźć się w tej lekturze.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

6 komentarzy:

 1. Myślę, że ta książka mogłaby mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam na nią ogromną ochotę i bardzo wypatruję momentu, gdy pojawi się w bibliotece

  OdpowiedzUsuń
 3. Czas pokaże, czy sięgnę po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tytuł chętnie podsunę mojej młodzieży pod rozwagę, powinien ją zainteresować. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 5. Od kiedy zobaczyłam ją w zapowiedziach mnie zaciekawiła, a twoja opinia mówi mi, że powinnam po nią sięgnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję dr Ellen za przysługę, którą mi wyświadczyłeś. Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ mój najemca w końcu spłacił mój dwuletni czynsz. zapłacił pieniądze, a teraz nie ma go w moim domu. Bez ciebie nie byłbym w stanie wyciągnąć od niego pieniędzy. Postawiłem go przed sądem, ale dali mu mnóstwo czasu na spłatę długu, ale dziękuję za to, że spłaciłeś go w mgnieniu oka. Obiecuję, że będę nadal zeznawał online i wszędzie o twojej potężnej pracy. Jeśli masz którykolwiek z poniższych problemów, skontaktuj się z dr Ellen przez WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com
  1) niewierność
  2) dłużnicy uporczywi
  3) wytrwali najemcy
  4) nieterminowa spłata kredytu
  5) narkomania
  6) słaba sprawność seksualna
  7) powtarzająca się aborcja
  8) niepłodność
  9) Awans w pracy
  10) magiczny pierścień
  11) Rozwód
  12) Odzyskaj swojego byłego
  13) Przełam obsesję
  14) Wróć do zaklęcia nadawcy
  15) Czary ochronne
  16) Szczęśliwy urok
  17) Zaklęcia wygrywające na loterii
  18) gejowskie zaklęcia miłosne
  19) Lesbijskie zaklęcia miłosne Bez względu na to, jakie masz problemy, dr Ellen ci pomoże.
  WhatsApp: +2348106541486
  E-mail: ellenspellcaster@gmail.com

  OdpowiedzUsuń