Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 17 sierpnia 2022

,,Tylko przetrwaj noc" Riley Sager

   Otrzymana z Taniej Książki ,,Tylko przetrwaj noc" to całkiem ciekawa pozycja na wolny dzień.   Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.Lubię zapoznawać się z twórczością nieznanych mi do danej chwili autorów. Jest to doskonała okazja do tego by móc poznać pióro nowych autorów. W związku z tym z ogromnym zainteresowaniem skusiłam się na ,,Tylko przetrwaj nic". Książka została stworzona przez autora piszącego pod pseudonimem Riley Sager. Od chwili premiery zebrała już bardzo duże grono swoich odbiorców. W związku z tym tym bardziej byłam ciekawa tego wydania. Miałam nadzieję, że lektura tego tomu okaże się satysfakcjonująca również dla mnie. Do tej pory autor wydał pięć książek, ale to było moje pierwsze spotkanie z jego twórczością.

Na kampusie od kilku lat dochodziło do morderstw młodych dziewczyn. Sprawca wyróżniał się pewnym charakterystycznym działaniem, o którym oprócz śledczych wiedzieli tylko nieliczni. Pech chciał, że jedną z ofiar mordercy stała się przyjaciółka głównej bohaterki. Charlie również z powodu poczucia winy postanowiła opuścić kampus, nie powiadamiając swojego chłopaka o rozstaniu. Udało jej się załatwić podwózkę do rodzinnego domu i ruszyła w drogę. Czy miała być to udana podróż? W jaki sposób miała się ona zakończyć dla Charlie? Czy udało się dowiedzieć kto był mordercą młodych kobiet na kampusie?

Względem tej książki miałam bardzo duże oczekiwania i prawdopodobnie to mnie zgubiło. Początkowo nie umiałam wciągnąć się w tę historię. Później akcja nabrała tempa, pojawiło się sporo niejasności i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Fabuła pod względem rzeczywistości miesza się z filmową wyobraźnią bohaterki. Zakończenie historii Charlie nie okazało się dla mnie zbyt satysfakcjonujące. ,,Tylko przetrwaj noc" nie jest lekturą złą, ale do mnie ona nie trafiła. Zadowolone opinie innych odbiorców z kolei dowodzą temu, że zyskuje ona coraz większe grono swoich odbiorców wśród miłośników prozy autora. Może w przyszłości dam szansę innej lekturze, którą napisał autor pod pseudonimem Riley Sager. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

10 komentarzy:

 1. Szkoda że fabuła nie sprostała oczekiwaniom a zakończenie rozczarowało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami tak jest, że fabuła nie sprosta naszym oczekiwaniom

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że lektura do ciebie nie trafiła. Nie słyszałam wcześniej o tej książce i raczej po nią nie sięgnę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też lubię sięgać po nieznanych mi wcześniej autorów i nawet jeśli książka nie była tym, co oczekiwałam to i tak się cieszę ☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie kusi mnie czytanie tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Obawiam się, że i do mnie nie trafiłaby ta lektura. Może kiedyś przy okazji po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam inną książkę tego autora i pierw chcę ją sprawdzić. Jeśli przypadnie mi do gustu, to i po ten tytuł sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj nie, to zupełnie nie są moje klimaty, więc na przeczytanie tej książki nie dam się namówić.

  OdpowiedzUsuń
 9. Też nie do końca odnalazłam się w tej lekturze.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie czuję się zachęcona, ale to może i dobrze bo i tak mam ochotę na wiele książek do przeczytania

  OdpowiedzUsuń