Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 17 sierpnia 2022

,,Pożądany przyjaciel" Kylie Scott

 ,,Pożądany przyjaciel" Kylie Scott to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej zagranicznej pisarki. 

Nie zawsze w życiu wszystko idzie po naszej myśli. Takie odczucia ma z pewnością Anna, niespełna 30-letnia kobieta, która po dwóch latach jest już rozwódką. Zaczęło się niewinnie. Swojego męża poznała i szybko poślubiła, mając nadzieję na wspólną przyszłość. Niestety, wypadek samochodowy, w którym brała udział wyłączył ją z życia na 8 miesięcy, kiedy była w śpiączce. Jak się jednak okazało,, małżonek nie miał skrupułów, by pochować ją za życia i przeżyć romans z jej najlepszą przyjaciółką. Choć nadzieje słabną z każdym dniem, Anna pewnego razu otwiera oczy. Wiadomo, powrót do zdrowia zajmuje wiele czasu, a pomocą w nim jest także Leif Larsen.

Mężczyzna jest tatuażystą, który uratował kobietę z wypadku. Mając potrzebę serca, odwiedzał ją w szpitalu i czytał, jak się okazało ulubioną, serię ,,Zmierzch". Później Anna wraca powoli do sprawności, jednak cała rodzina dba o to, by nic jej się nie stało. Bohaterka jest tym już nieco zmęczona, szuka więc nowego lokum, gdzie mogłaby rozpocząć samodzielne życie. Cudownym trafem okazuje się, że Leif szuka współlokatora. Mają zostać przyjaciółmi bez żadnych podtekstów. Co z tego, jeśli serce wie najlepiej, co dla niego dobre...

,,Pożądany przyjaciel" to lekkie czytadło, z którym można spędzić wolne popołudnie. Kylie Scott praktycznie całą linię fabularną oparła na wypadku i tworzącej się relacji między Anną a Leifem. Nie zakrzyknęłam z zachwytu, jednak nie da się odmówić autorce ciekawego pomysłu na treść. Uwaga skupiona na tworzącej się relacji wypiera wszystko pozostałe. Tło fabuły jest dość jednolite, jednak jeśli szukasz niezobowiązującej historii, także na końcówkę lata, koniecznie chwyć po tę publikację.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwo LUNA.

10 komentarzy:

 1. Raczej będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się całkiem ciekawie, jeśli będę miała okazję może kiedyś przeczytam. PS. Masz z zamiast ż o tutaj : Nie zawsze w zyciu wszystko idzie po naszej myśli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że by mi się spodobała ta książka. Może się skuszę w przyszłości

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam ją na półce i czeka na swoją kolej :)
  Mali

  OdpowiedzUsuń
 5. To książka bardziej dla mojej przyjaciółki, niż dla mnie, więc pokażę jej Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 6. To książka bardziej dla mojej przyjaciółki, niż dla mnie, więc pokażę jej Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja się na tę książkę akurat nie skuszę, bo za tego typu lekturami nie przepadam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się, że pomysł na fabułę ciekawy :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie fabuły lubię, ale okładka średnio mi się podoba przez tatuaże:/

  OdpowiedzUsuń
 10. Przeczytam, jak tylko pojawi się w mojej bibliotece. Kinga

  OdpowiedzUsuń