Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 2 sierpnia 2022

,,Zbłąkany syn" Rainbow Rowell

 ,,Zbłąkany syn" Rainbow Rowell to drugi tom młodzieżowej serii. Jest nieco mniej obszerny niż dwa krańcowe tomy.


Jest to typowa książka młodzieżowa, jednak sądzę, że spodoba się miłośnikom fantastyki, ale także nieco starszym czytelnikom. Tak naprawdę jeśli interesuje Was historia magiczna z pewnością sięgniecie po tę publikację. Jest to sporą dawka fantastyki, która powinna przypaść do gustu tym, którzy ubóstwiają ten gatunek. ,,Zbłąkany syn" stanowi drugi tom serii. Jest to mniej obszerna lektura, jednak dzięki temu sprawniej można przejść do części wieńczącej serię.

Muszę przyznać, że pozycja mimo dość powszechnego już wątku magicznych zdolności, spodobała mi się od razu i nie mogłam się od niej oderwać. Dzięki lekkiemu stylowi Rainbow Rowell ta lektura była mnie przyjemnością. Po wydarzeniach mających miejsce w poprzednim tomie Simon Snow musiał odreagować, a przyjaciele postanowili mu w tym pomóc.

Bardzo lubię książki fantastyczne, również te przeznaczone głównie dla młodzieży. Nie żałuję, że zapoznałam się ze ,,Zbłąkanym synem”. Faktycznie jest rewelacyjny. Już nie mogę się doczekać, kiedy sięgnę po ,,Co ma być, to będzie”, która już czeka u mnie na półce i znów poznam dalsze losy Simona Snowa i jego przyjaciół.

Wpis powstał w ramach współpracy z Harper Collins.

6 komentarzy:

 1. Na pewno jest się w czym zaczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że to świetna pisarka, ale znam tylko jedną jej książkę i chętnie przeczytam coś jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tej książce. Ma już swoje lata, ale fajnie, że nadal się do niej wraca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa propozycja miłego dnia 😀

  OdpowiedzUsuń
 5. Akurat za fantastyką nie przepadam, dlatego nie jest to propozycja dla mnie. :)

  OdpowiedzUsuń