Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 2 sierpnia 2022

,,Dla nas zawsze będzie lato" Jenny Han

Otrzymana z Taniej Książki ,,Dla nas zawsze będzie lato" to trzeci tom obyczajowej serii.   Sprawdźcie też inne książki dla młodzieży w księgarni.  


Zapoznanie się z twórczością autorki, która słynie z serii ,,Do wszystkich chłopców, których kochałam" jest prawdziwą przyjemnością. Nie da się ukryć, że to właśnie tamten cykl sprawił, że Jenny Han stała się bardzo popularna na polskim rynku. Nie śledziłam aż tak dokładnie jej dalszej twórczości, jednak, gdy okazało się, że w księgarniach dostępna jest już cała trylogia Lato, wiedziałam, że warto będzie się z nią zapoznać i tak też zrobiłam. Jest to lekka historia, w której już od początku wiadomo, jak zakończą się losy bohaterów, ale i tak przyjemnie jest się z nią zapoznać w ramach przerywnika między innymi, bardziej wymagającymi lekturami.

W tej części Belly była w związku z Jeremiahem, jednak przez cały czas dobrze wiedziała, że tak naprawdę kocha jego brata, Conrada. Jakiś czas temu zdecydowali jednak, że nie jest to dobry pomysł, by była razem, więc dziewczyna związała się z innym. Przez cały czas zdawała sobie jednak sprawę z tego, że tak naprawdę nie darzy go takim uczuciem jak Conrada. Czy planowany ślub Belly i Jeremiaha miał dojść do skutku? Czy Bella zrozumiała, że nie będzie szczęśliwa właśnie z tym z braci, a może to właśnie chłopak pojął, że nie może dać szczęścia jej? O tym musicie przekonać się sami.

,,Dla nas zawsze będzie lato" Jenny Han to lekka pozycja o niedostępnej miłości, wyrzekaniu się tego uczucia w imię wyższego dobra. Niewątpliwie jest to cykl przeznaczony, przede wszystkim, dla nastolatków, jednak sądzę, że spodoba się także dorosłym osobom. Czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Nie sposób odłożyć jej przed poznaniem decyzji i dalszych losów Belli oraz braci. Na pewno jest to jednak z tych lektur, która spodoba się miłośnikom takich młodzieżowych historii, w których już od samego początku można kibicować Belli i chłopakom. Przez kolejne tomy są różne zawirowania, więc tym bardziej z bijącym sercem wyczekuje się tego z którym z braci będzie główna bohaterka.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

9 komentarzy:

 1. Spróbuję zainteresować tym cyklem moją siostrzenicę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może w przyszłości skuszę się na ten cykl.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może w przyszłości skuszę się na książkę..

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna propozcyja dla dzieciaków, szkoda że nie mam jej komu polecić :(
  dobrego dnia

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli ktoś lubi tego typu lektury, to na pewno ta książka przypadnie mu do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale świetna propozycja dla najmłodszych, muszę ja polecić!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wydaje mi się, żeby to była ksiązka, po którą sięgnę, ale mam pomysł, komu ją mogę polecić.

  OdpowiedzUsuń
 8. Taka w sumie lekka lektura na ten wakacyjny czas, może uda mi się o nią zahaczyć.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zawsze lubiłam książki w tej tematyce kiedy byłam młodsza. Mam nadzieję, że uda mi się zachęcić moją córkę do czytania 🙂

  OdpowiedzUsuń