Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 10 września 2022

,,Chrzestny" Marek Chmielewski

,,Chrzestny" Marka Chmielewskiego to jedno z tych wydań, które napisane jest w niezwykle lekkim stylu.


Między zapoznawaniem się z trudniejszymi tematycznie lekturami nie zaszkodzi skusić się na książkowy powrót do przeszłości. Do tej pory zupełnie nie kojarzyłam Marka Chmielewskiego oraz jego twórczości. Okazuje się jednak, że autor prowadzi na Instagramie blog ,,Pewnego razu w filmie", z którym także będę chciała się zapoznać. Na razie jednak mój wzrok padł na zarys fabuły ,,Chrzestnego", który zainteresował mnie proponowaną treścią. Byłam bardzo ciekawa, jak to wydanie przypadnie mi do gustu. Już po otrzymaniu przesyłki zauważyłam, że jest to jedna z pozycji, które mogą mi się spodobać.

Głównymi bohaterami książki są młodzi mężczyźni, chcący uniknąć pójścia do wojska. W tym celu postanowili udać się na jeden rok na studia, by udało im się go jakoś przetrwać. Fabuła tej powieści toczy się w latach 90. -tych, kiedy to już na ulicach chodziła policja, a nie milicja. Od samego początku można świetnie wciągnąć się w tę fabułę, która utrzymana jest w niezwykle lekkim klimacie i na pewno nie sposób się z nią nudzić.

,,Chrzestny" Marka Chmielewskiego to jedna z tych cieńszych lektur, na które warto się skusić w wolnym czasie. Dzięki przedstawionej w niej fabule można odbyć podróż w czasie do lat 90-tych, kiedy rzeczywistość wyglądała nieco inaczej niż obecnie. W treści nie brakuje także ciekawych zdarzeń miłosnych, jednak do samego końca nie wiadomo w jakim kierunku dokładnie się one potoczą i czy ich zakończenie będzie szczęśliwe. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

7 komentarzy:

 1. Jeszcze zastanowię się, czy przeczytam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może być to ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lublì klimat dziewięcdziesiątych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obecnie czytam książkę o latach 80 siątych. Fajnie byłoby zaraz po niej sięgnąć po taką, której losy toczą się w 90 ątych latach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tym razem nie jest to moja tematyka, ale fajnie, że Tobie się podobało :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa fabuła, ale jakoś nie mam w planach tej lektury.

  OdpowiedzUsuń