Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 11 września 2022

,,Odwet" Angela Santini

 ,,Odwet" Angeli Santini to trzeci tom serii, który warto mieć na uwadze.


Angela Santini to młoda polska autorska mieszkająca od ponad 8 lat w Londynie. Takie informacje możemy wyczytać z początku noty o autorze. Angela Santini to Polka, która od lat mieszka zagranicą, ma partnera, trójkę dzieci oraz... trzy wydane książki na koncie. Jej debiutanckie ,,Obsesje" wywarły na mnie tak ogromne wrażenie, że nie mogłam doczekać się kontynuacji.

Zanim jednak o nich, przypomnę od czego zaczęła się cała historia. Ta zresztą jest niczym Kopciuszek, gdzie z codziennego szarego życia, które spędza z córeczką Lily oraz mamą przenosi się do ekskluzywnego 5* hotelu w ramach wygranego konkursu. To właśnie tam poznaje Nicholasa Blake'a, a ich relacja szybko wychodzi poza formalne tony. Mężczyzna jednak jest niesamowicie dominujący, a to Andrei nie do końca może się początkowo podobać. Obecnie Andrea jest w rozsypce. Zastanawia się, jak doszło do tego, że związała się z biologicznym ojcem Lily. Niewiele myśląc, pakuje rzeczy i ucieka do Meksyku. Tam stara się dociec odpowiedzi. Okazuje się jednak, że przeszłość się o nią upomina. Firma męża tonie, a on jakoś nieszczególnie zabiega o to, by wyprowadzić ją na stare tory. Jak zakończy się kolejny tom napisany przez świetnie rozwijającą się literacko Angelę Santini? O tym musisz przekonać się sama.

,,Odwet" to nie tylko intrygująca i wciągająca w swe sidła sieć. Polecam zapoznać się przed lub przypomnieć sobie dwa poprzednie tomy, dzięki czemu jeszcze lepiej odnajdziecie się w fabule. To także elektryzująca okładka i blisko 500 stron lektury na wysokim poziomie. Warto mieć ten cykl na uwadze. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Inverso.

8 komentarzy:

 1. Być może kiedyś i ja skuszę się na to, aby poznać tę historię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że trzeci tom też jest super.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam w planach tej historii, ale na pewno znajdą się jej miłośnicy 🙂

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie czytałam nic tej autorki. Chętnie przejrzę się bliżej jej twórczości. : )

  OdpowiedzUsuń
 5. totalnie nieznana mi literatura , ale nie wiem czy bym po nią sięgnęła ... ostatnio mam hopla na punkcie ksiązek podróżniczych

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam autorki, a tomowe książki idą mi ciężko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie nie jest to książka dla mnie. Wolę mocniejsze, cięższe klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mama do Sześcinu15 września 2022 21:15

  Dzięki za polecenie ciekawej serii. Będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń