Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 19 września 2022

,,Friendzone" Karolina Bronisz

 ,,Friendzone" Karoliny Bronisz to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


,,Friendzone" Karoliny Bronisz to jedna z tych książek, z którymi zapoznawałam się w ostatnim czasie. Już po sięgnięciu po ten tytuł miałam świadomość tego, że na pewno nie odłożę jej przed poznaniem ostatniego zdania. Mniej więcej tak też się stało i nie żałuję, że mój wzrok padł właśnie na to wydanie. Bardzo miło jest zagłębiać się w książki polskich autorów, których aż nie chce się odkładać przed poznaniem ostatniego zdania. Zawsze wychodzę z założenia, że nie ma sensu sięgać po książki zagranicznych twórców, gdy na polskim rynku pojawia się nowość rodzimego twórcy. ,,Friendzone" Karoliny Bronisz to moja pierwsza lektura tej autorki, którą przeczytałam, jednak mam ochotę na więcej.

Ola po jednym nieudanym związku, po którym wszyscy spodziewali się ślubu i dzieci, nie potrafi zaufać po raz kolejny. Jej domeną stają się związki na jedną noc, po których zapomina o swoich podbojach. Jej nieustannym przyjacielem z pracy jest jednak Leon. Mężczyzna, z którym może zrobić wszystko, włącznie z próbowaniem różnych używek. To on ratuje jej dzień, razem pijają kawę i rywalizują o najlepsze kampanie w firmie. Z czasem jednak okazuje się, że strefa przyjaźni zaczyna niebezpiecznie się rozszerzać... Co z tego może wyniknąć? Czy coś wspólnego ma czekać Olę i Leona?

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Karoliny Bronisz, jednak z pewnością nie ostatnie. Nie jest to pewnie historia, która zapada w pamięci na długo, jednak nie da się zaprzeczyć, że miło spędziłam z nią czas. Bohaterowie podobni do nas. Nieraz bardziej, nieraz mniej zapracowani. Ci, którzy postanawiają zrezygnować z wyścigu za niczym, by po prostu żyć. Teraz, nie na emeryturze. Takie przesłanie jest bardzo cenne dla odbiorców w każdym wieku. Nie ma sensu czekać na lepszy czas, gdy będzie czas na realizację planów, czy odpoczynek. Może okazać się też tak, że on nigdy nie nadejdzie, a realizacja planów wciąż pozostanie jedynie w sferze marzeń.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

6 komentarzy:

 1. Nie znam twórczości tej autorki, ale książka wydaje się być ciekawa, więc może się na nią skuszę w wolnej chwili. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kompletnie nie znaną dla mnie autorka ale książka wydaje się całkiem ok więc można dać szansę
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam okazji poznać twórczości tej autorki. Książka brzmi ciekawie, mogłabym się na nią skusić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że raczej będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa fabuła a że ostatnio czytam wiele takich historii, to na tę również się skuszę

  OdpowiedzUsuń
 6. Akurat niedawno rozmawiałam z mężem o tym, czy nie bał się , że wpadnie we friend zone kiedy mnie poznał. Zaciekawiłaś mnie tą książką.

  OdpowiedzUsuń