Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 12 września 2022

,,Jak bez napięć wychować pewne siebie dziecko" Michaeleen Doucleff

 ,,Jak bez napięć wychować pewne siebie dziecko" Michaeleen Doucleff to wartościowa pozycja.


Pewność siebie niewątpliwie nie jest cechą wrodzoną. Przez całe życie trzeba starać się, by potrafić ją nabyć. Pewność siebie bardzo przydaje się w codziennym życiu. Ma bardzo duże znaczenie nie tylko w życiu dorosłych, ale już także w przypadku dzieci. Jest to jedna z tych cech, która przydaje się w domu, w szkole, na zajęciach pozalekcyjnych, czy w pracy. Dobrze jest dość o to, by pewność siebie była naturalną cechą już także w przypadku dzieci.

Autorka w tym wydaniu skupia się na wiedzy i zachowaniach zaczerpniętych od innych plemion. W związku z tym, że bardzo dużo dzieci i młodzieży zmaga się ze stanami lękowymi istnieje szansa, by je od tego uchronić. ,,Jak bez napięć wychować pewne siebie dziecko" Michaeleen Doucleff To wydanie, w którym nie brakuje podsumowań działów i praktycznych porad, do których można się od razu zastosować. Są podane porady w jaki sposób w konkretnych zadaniach można zaangażować dzieci, by sukcesywnie budować w nich pewność siebie. 

,,Jak bez napięć wychować pewne siebie dziecko" Michaeleen Doucleff to obszerna pozycja, w której nie brakuje ołówkowych ilustracji, podsumowań działów i praktycznej wiedzy, która jest do zastosowania już w danym momencie. Warto mieć na uwadze wydanie ,,Jak bez napięć wychować pewne siebie dziecko" Michaeleen Doucleff, gdyż jest bardzo ważne pod względem poruszanej tematyki.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza.

6 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa, jak został przedstawiony w książce ten bardzo ważny temat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Srednio wierze we wszelkie poradniki,ale często zerkam w nie z ciekawosci

  OdpowiedzUsuń
 3. To może być ciekawa pozycja. Będę o niej pamiętała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie, szczególnie dla świeżo upieczonego rodzica :) kasiak

  OdpowiedzUsuń
 5. Temat ważny, więc tę książkę na pewno warto przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno jest to bardzo ważny temat książki.

  OdpowiedzUsuń