Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 27 września 2022

,,Jak rozumieć, nazywać i regulować emocje” Olga Daliga

 ,,Jak rozumieć, nazywać i regulować emocje”, którą napisała Olga Daliga to pozycja dla każdego odbiorcy.

Pozycja została napisana w formie bezpośredniego zwracania się do czytelniczek. Jak deklaruje jednak autorka, jest to wydanie skierowane do osób w każdym wieku i także w pełni się z tym zgadzam. ,,Jak rozumieć, nazywać i regulować emocje” Olgi Daligi to pozycja ważna, w której nie brakuje przytaczania innych źródeł, ale także wielu informacji na temat tego, dlaczego dana sytuacja może mieć miejsce. Olga Daliga tłumaczy wszystko w zrozumiały sposób, dzięki czemu zapoznawanie się z tym wydaniem otwiera oczy na wiele spraw.

Książka została podzielona na kilka rozdziałów. W każdym z nich nie brakuje zarówno teorii, jak i praktycznej wiedzy. Bardzo ważne są wstawki innych ludzi, którzy mieli konkretny problem. Na uwagę zasługują również pytania do odbiorców, dzięki którym można zastanowić się nad tym, czy dana sytuacja jest dla kogoś zbieżna, jak by się zareagowało w danej chwili. Nie sposób przejść obok tego wydania obojętnie, gdyż temat emocji był, jest i będzie aktualny w życiu każdego człowieka.

Na uwagę zasługuje załącznik, znajdujący się na końcu książki. Zostały w nim wymienione zachowania, które są w pełni normalne. Jest to np. nie odbieranie telefonu, gdy się nie ma na to ochoty, czy popełnienia błędów, proszenie o pomoc, ale też czas, w którym nic się nie robi. ,,Jak rozumieć, nazywać i regulować emocje” Olgi Daligi to prawdziwa kopalnia nowej wiedzy i uszeregowania tej, którą się już ma.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza.

9 komentarzy:

 1. Temat emocji jest bardzo ważny, więc książkę na pewno warto polecać i czytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię książki o emocjach, bo zawsze z nich coś ciekawego i nowego wyczytam

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że tego typu książki nie wpadały mi w ręce, kiedy byłam w okresie dojrzewania, tak wiele sprzecznych emocji mną targało, przydałoby się je zrozumieć i opanować. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. O! Ja już wiem, komu mogłabym ją podsunąć. Tym bardziej, że teoria porównywana jest z praktyką. Takie książki najbardziej lubię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa propozycja. Temat emocji, nazywania ich i radzenie sobie z nimi jest bardzo ważny. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio coraz częściej sięgam po poradniki i z każdego wybiorę coś dla siebie co bardzo się sprawdza :) Chętnie się skuszę i na tę lekturę, zwłaszcza, że jest na legimi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Osobiście nie sięgam po poradniki, jeśli już, to robię to bardzo rzadko. Kiedyś czytałam ich sporo.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń