Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 29 września 2022

,,Malibu płonie" Taylor Jenkins Reid

 ,,Malibu płonie" Taylor Jenkins Reid to pozycja, która jest polecana przez szerokie grono odbiorców. Czy jest warta przeczytania?


Twórczość Taylor Jenkins Reid na polskim rynku wydawniczym zyskała już szerokie grono odbiorców. Od dłuższego czasu miałam chęć zapoznania się z którymś z jej wydań, jednak do tej pory nie udało mi się tego zrobić. Ucieszyłam się z informacji, gdy zobaczyłam, że na polskim rynku ukaże się powieść ,,Malibu płonie" Taylor Jenkins Reid. Była to doskonała okazja ku temu, by móc w końcu poznać pióro tej zagranicznej pisarki. Nie bez znaczenia był także fakt, iż jej książki są dobrze oceniane na rodzimym rynku. Postanowiłam sama przekonać się, jak do gustu przypadnie mi ,,Malibu płonie".

Głównymi bohaterami tego wydania jest czwórka rodzeństwa. To właśnie w jedną z sierpniowych nocy 1983 roku odbyła się impreza z okazji zakończenia lata. Choć czworo bohaterów stanowiło najbliższą sobie rodzinę, każde z nich było inne. W związku z tym mimo przygotowań do tego dnia coś mogło pójść nie tak i tak też się stało. Sytuacji nie polepszał fakt, że bohaterowie mieli tajemnice, które niekoniecznie musiały wychodzić na światło dzienne.

,,Malibu płonie" Taylor Jenkins Reid jest pozycją ciekawą pod tym względem, że każde z czwórki rodzeństwa było inne i miało swoje problemy. Na pewno warto zwrócić uwagę na przepiękną, tęczową okładkę, która bezbłędnie przykuwa wzrok potencjalnego odbiorcy tego wydania. Nie sposób nie wspomnieć o ciekawym pomyśle na fabułę tej zagranicznej autorki. Z racji dość drobnej czcionki i wypełnienia całych stron tekstem nie jest to pozycja, z którą uda się zapoznać w jeden wieczór. ,,Malibu płonie" Taylor Jenkins Reid jest jednym z tych wydań, którymi warto jest się rozkoszować przez większą liczbę dni.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Czwarta Strona.

9 komentarzy:

 1. O tej książce jest ostatnio bardzo głośno, więc ja poczekam aż słuch o niej trochę przycichnie, i też ją przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lektura na mojej liście. Bardzo chcę przeczytać, ale liczę też na wersję audio.

  OdpowiedzUsuń
 4. Okładka przyciąga wzrok. Nie miałam jeszcze okazji poznać twórczości tej autorki, ale muszę przyznać, że ta książka mnie zaciekawiła. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się chociaż autorki kompletnie nie znam. Nawet tą małą czcionkę dzwignę jeśli książka jest tego warta.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze nie czytałam żadnej książki autorki, ale mam 7 mężów Evelyn Hugo, a pozostałe dodałam na półkę na Legimi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie jest to pozycja dla mnie, więc raczej się na nią nie skuszę. Co do autorki, to nawet o niej chyba nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam twórczości tej autorki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby się z nią zapoznać, może zacznę od tego właśnie tytułu. Izabela

  OdpowiedzUsuń