Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 30 września 2022

,,Zanim mnie zabijesz" Paula Er

,,Zanim mnie zabijesz" Pauli Er to moje drugie, ale na pewno nie ostatnie czytelnicze spotkanie z twórczością tej autorki.


Paula Er pisze książki, które poruszają ich odbiorców do głębi. Za każdym razem tematem przewodnim jest jakiś ważny społecznie problem, o którym należy mówić głośno. Tym razem autorka w tym zakresie także nie zawiedzie swoich odbiorczyń. Przez dość długi czas nie wiadomo co to będzie, a opis z okładki na szczęście nie zdradza zbyt dużo w tym temacie. Dzięki temu ,,Zanim mnie zabijesz" Pauli Er staje się jednym z tych ważnych wydań, w których nie wiadomo, czego można się spodziewać. Dzięki temu, że już na samym początku nie jest zdradzone co za temat będzie w niej poruszany jest bardzo możliwe, że więcej osób skusi się na tę lekturę i zrozumie, jak należy postąpić zanim będzie za późno.

Julia od kilkunastu lat samodzielnie borykała się z tajemnicą, która sprawiła, że od tamtego czasu bała się zaufać mężczyznom, być z nimi w szczęśliwych związkach. Nie wiadomo co takiego miało wtedy miejsce, jednak jedno było pewne. Tamte wydarzenia zmieniły Julię do tego stopnia, że chętnie zapomniała by o swojej przeszłości. W życiu jednak także jest tak, że nie sposób jest całkowicie uwolnić się od tego co było. Obecnie Julia miała wrażenie, że problemy z przeszłości ponownie zaczęły pukać do jej drzwi. Czy udało jej się z nimi uporać?

,,Zanim mnie zabijesz" Pauli Er jest lekturą, która porusza ważny społecznie temat. Nie sposób przechodzić obok takich lektur obojętnie, gdyż opisywane w niej zagadnienie może dotyczyć danej odbiorczyni lub osoby z jej bliskiego otoczenia. Warto jest reagować na to co się dzieje by tak jak Julia po tylu latach nie mieć pewności związanej z tym, że samemu zrobiło się coś nie tak. ,,Zanim mnie zabijesz" to lektura, w której przeszłość przez cały czas oddziałuje na teraźniejszość i nie sposób jest się od niej uwolnić. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

9 komentarzy:

 1. Interesującą rzecz, na pewno będę miała ją na uwadze przy szukaniu czegoś do czytania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z niecierpliwością czekam na swój egzemplarz jest książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie klimaty, dlatego myślę, że ta książka mogłaby mi się spodobać. Zapisuję tytuł. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się to, że porusza ważny temat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię, jak w książkach podejmowane są jakieś ważne tematy. Zapisuje sobie tytuł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam pierwszą książkę pisarki i nie spodobała mi się. Przez te lata na pewno autorka dopracowała swój warsztat więc może się skuszę na tę historię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Będę miała na uwadze tę pozycję, bo wydaje mi się, że mogłabym się w nią wciągnąć bez mrugnięcia okiem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jesienna aura sprzyja tego typu przygodom czytelniczym, ciekawie się zapowiada, zatem tytuł będę miała na uwadze. Izabela

  OdpowiedzUsuń