Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 26 września 2022

,,Moje Karpaty. 10 gór z charakterem” Monika Witkowska

 Literatura podróżnicza zawsze znajdzie swoich odbiorców. Ja także zawsze z przyjemnością znajduję się w tym gronie.

,,Moje Karpaty. 10 gór z charakterem” Moniki Witkowskiej to jedna z podróżniczych publikacji, które warto wziąć pod uwagę. Autorka w tym wydaniu skupiła się na 10 górach, które znajdują się w Karpatach. Praktycznie każda pora roku jest idealna do tego, by wybrać się na spacer w góry, więc jest to przewodnik, który może być wykorzystywany przez 365 dni w roku. Książka ,,Moje Karpaty” genialnie sprawdzi się nie tylko w roli prezentu dla zapalonych górskich turystów, ale także dla samego siebie. Nawet w przypadku niechęci chodzenia po szczytach można dowiedzieć się z niej sporo ciekawostek.

Wydanie Moniki Witkowskiej jest prawdziwym kompendium wiedzy, dzięki któremu bez zbędnej zwłoki można wybrać się w Karpaty. Znajdują się one na terenie kilku państw i to także zostało w tym przewodniku wyszczególnione. Podróżniczka podzieliła opisy na poszczególne dni, są przydatne informacje, strony internetowe, słowniczek, zdjęcia. Jest to naprawdę genialne wydanie, które okazuje się niezwykle zachwycające także dla osoby, które chce poszerzyć swoją wiedzę właśnie o Karpatach.

,,Moje Karpaty. 10 gór z charakterem” Moniki Witkowskiej to pozycja, która jest całkowicie warta swojej ceny. Nie sposób przejść obojętnie obok tego wydania. Jest tutaj bardzo dużo zdjęć, które przykuwają wzrok i pozwalają na jeszcze lepsze uczestniczenie w tej publikacyjnej wyprawie. Na marginesach znajdują się nazwy państw, o których aktualnie toczy się lektura. Dzięki temu jeszcze sprawniej można wrócić do odbiorców, które najbardziej zainteresowały konkretnego odbiorcę.
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

8 komentarzy:

 1. Nigdy nie byłam w Karpatach, ale jest to jedno z moich ogromnych marzeń. Na ten moment zadowolilabym się nawet ksiazką, a ta nadaje się idealnie. :) A tak na serio to uważam, że książkę naprawdę warto poznać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój przyjaciel jest miłośnikiem gór więc myślę że będzie to dla niego świetny prezent.
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Karpaty! Dawno byłam, ale planuje tam wrócić. Ta książka to mój must have!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia w książce. Coś wspaniałego dla fana gór. Pod choinke prezent jak znalazł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla miłośników górskich wędrówek to odpowiedni tytuł. Dobra książka na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna lektura, idealna dla fanów gór :) I piękne fotografie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Większość opisanych w książce gór mam schodzone i jak dla mnie dla zaawansowanych miłośników gór za dużo nie wnosi w życie, noo może prócz niektórych legend. Ładnie wydana, fajne zdjęcia, taki pamiętnik z podróży.

  OdpowiedzUsuń