Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 26 września 2022

,,Za każdym razem" Agata Czykierda-Grabowska

 ,,Za każdym razem" Agata Czykierdy-Grabowskiej to kolejna książka autorki, z którą miałam okazję się zapoznać.

Agata Czykierda-Grabowska na polskim rynku zadebiutowała już kilka lat temu. Od tego czasu wydała całkiem sporo książek. Pewnie z około z połową z nich miałam okazję się zapoznać. Gdy tylko zauważyłam, że premierę ma mieć ,,Za każdym razem" Agata Czykierdy-Grabowsiej byłam przekonana, że nie będę mogła przejść obojętnie obok tego wydania. W związku z tym niecierpliwie wypatrywałam daty premiery, by móc poznać kolejną historię napisaną przez tę polską autorkę, której twórczość pokochało szerokie grono czytelniczek. Bez wątpienia nie ma się czemu dziwić, gdyż tworzone przez polską pisarkę książki są przemyślane i faktycznie można miło spędzić czas z tymi lekturami.

Kamila i Marcin. Dwójka głównych bohaterów, którzy mieli zostać szczególnie doświadczeni przez życie. Choć zdawali sobie sprawę z tego, że wiodą ze sobą szczęśliwe życie Mila nie zdawała sobie sprawy z tego, co miało ją czekać. Później miało być jeszcze bardziej smutno, a wszystko za sprawą jednej, być może, zbyt pochopnie podjętej decyzji. Z racji tego, że Mila zaczęła chować się w sobie Marcin miał nie lada problem z tym, by jej pomóc. Czy Kamila była gotowa na wyciągniętą dłoń, czy zdecydowała się na jej chwycenie?

Opis na okładce nie zapowiadał tego, co miało wydarzyć się na kartach tej powieści. Bez wątpienia jest to jedno z tych wydań, które głęboko zapada w pamięci. Agata Czykierda-Grabowska stworzyła pozycję, której fabuła może dotyczyć każdego z nas. Autorka ma tak szerokie grono odbiorców z tego względu, że w swoich wydaniach porusza tematy, które mogą spotkać każdego z nas. W związku z tym, iż na kartach ,,Za każdym razem" poruszana jest ważna tematyka nie jest to lektura przeznaczona dla kobiet na każdym momencie życia. Nie sposób jednak w tym przypadku zdradzić zbyt wiele. Na pewno jest to książka warta przeczytania.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi naprawdę interesująco, a dobra książka zawsze przyda się na długie jesienne wieczory :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie poznam tą historię. Jednak zrobię to od początku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Autorka zadebiutowała już jakiś czas temu, a ja jeszcze nie poznałam jej pióra niestety ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Kilka książek pani Agaty znam, z przyjemnością przeczytam coś nowego

  OdpowiedzUsuń
 6. Może w przyszłości skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dobra recenzja, więc pewnie książka będzie miała wzięcie...

  OdpowiedzUsuń
 8. Zappowiada się ciekawa lektura :) dzieki za recenzje :) chyba się skuszę. Ciekawe czy u mnie w bibliotece bedzie :)

  OdpowiedzUsuń