Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 5 października 2022

,,Cała prawda" Kasia Bulicz-Kasprzak

 ,,Cała prawda" Kasi Bulicz-Kasprzak to najnowsza powieść autorki, która została zakwalifikowana do gatunku komedii romantycznej.Kasia Bulicz-Kasprzak zadebiutowała już całkiem sporo lat temu. Od tego czasu na polskim rynku ukazało się jej sporo książek, jednak wszystkie są oparte w nurcie literatury obyczajowej. Tym razem autorka dla swoich odbiorców przygotowała komedię romantyczną, która jest niezwykle obszerna pod względem treści. Z tego powodu warto jest przygotować sobie odpowiednią liczbę dni na jej lekturę i móc przystąpić do jej czytania. Dzięki ciekawej fabule jest to jedno z tych wydań, od którego nie można się oderwać przed poznaniem jego zakończenia. Autorka potrafi tworzyć ciekawe historie i ta także niewątpliwie zalicza się do tego grona.

Fabuła skupia się na testamencie, który spisał ojciec rodziny. Problem jednak polegał na tym, że umarł szybciej niż się spodziewał. Jedna z sióstr zapoznała się z nim przed pozostałymi i za wszelką cenę postanowiła znaleźć sobie męża zanim zrobią to jej siostry. Problem jednak polegał na tym, że jej kontakty z obecnym partnerem uległy pogorszeniu. Nic jednak nie stało na przeszkodzie temu, by znaleźć sobie nowego partnera do zamążpójścia. Na kogo padł jej wybór?

,,Cała prawda" Kasi Bulicz-Kasprzak to ciekawe wydanie, obszerne, ale jednocześnie bardzo wciągające. Nie ma problemu z wciągnięciem się w tę fabułę od początku aż do samego końca. Komedia romantyczna w wydaniu tej autorki nie mogła być inna niż nadzwyczaj ciekawa. Tak też się stało i nie żałuję, że postanowiłam skusić się właśnie na tę nowość. Poznawanie kolejnych książek tej autorki dostarcza mi wiele emocji i nie inaczej było również w tym przypadku.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Inverso.

11 komentarzy:

 1. zdecydowanie będę musiała poznać propozycję tej autorki :) podoba mi się ta ksiązka

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam okazji zapoznać się z twórczością autorki, więc mam teraz dobrą okazję do nadrobienia

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam już o tej książce, a i nazwisko autorki nie jest mi obce. Na książkę pewnie się skuszę gdy będę potrzebowała czegoś lżjeszego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam pióro tej autorki i bardzo je lubię. Dawno jednak nic jej nie czytałam, ale ten tytuł strasznie mnie kusi. Liczę, że będzie na Legimi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmmm... Z jednej strony myślę że książka by mi się mogła spodobać, ale z drugiej nie wiem czy znalazłabym dla niej czas

  OdpowiedzUsuń
 6. Książki autorki są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Komedie romantyczne chętnie czytuje. To fajna odskocznia od innych gatunków. Ten tytuł choć obszerny to mnie bardzo zaciekawił.

  OdpowiedzUsuń
 8. To nie jest coś po co sięgnę z przyjemnością, więc raczej się nie skuszę. Wolę inne ksiązki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie miałam okazji poznać twórczości autorki, ale jakoś nie czuję się zainteresowana tą pozycją.

  OdpowiedzUsuń