Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 4 października 2022

,,Królowa balu" Nana Bekher

,,Królowa balu" Nany Bekher to świetna lektura, na którą warto zwrócić uwagę. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Scarlett McGrass, znana cheerleaderka mogła mieć każdego. W wyniku przegranego zakładu ma jednak odbyć stosunek seksualny z Jasonem Riggsem, posiadającym nadwagę i, delikatnie mówiąc, niezachęcający wygląd. Choć po latach wydaje jej się głupotą zwracać uwagę na takie błahostki, to jednak wygrana królowej balu zobowiązuje. Niedługo po wspólnie spędzonym namiętnym czasie Scarlett wyprowadza się razem z mamą do Nowego Jorku. Wraca po latach, i to nie sama. Jaką tajemnicę skrywała przez ten cały czas? Nieoczekiwanie co chwilę wpadają na siebie z Jasonem. Powiedzieć, że nie cieszy się z jej obecności w rodzinnym miasteczku, to jak nic nie powiedzieć. Tymczasem kobieta postanawia zostać tu na dłużej.

Jason natomiast nienawidzi Scarlett. Zakompleksiony, przed laty ośmieszony przed całą szkołą, postanowił przenieść się do domu ojca. Kimberly, jego siostra, nawet po latach nie może wybaczyć mu, że ją zostawił. Za całą tę sytuację obwinia Scarlett. To ona zniszczyła życie jej bratu! Jak się jednak okazuje, mimo, że Jason planuje przyszłość z piękną modelką Cam, nie potrafi obojętnie przejść obok niesłabnącego uroku ukochanej ze szkolnych czasów. Tymczasem na jaw wychodzą powody, dla których kobieta szybko opuściła rodzinne miasteczko...

Nana Bekher po raz kolejny sprawiła, że nie mogłam oderwać się od tej lektury. Ciekawie wykreowani bohaterowie, tajemnica sprzed lat. Młodzieńcze spotkanie na seks, które sprawiło, że losy obojga bohaterów zmieniły się o 180 stopni. Nie są już tacy sami. Scarlett poświęciła swoje życie tańcowi oraz pięknej uroczej dziewczynce. Tymczasem Jason przez ten czas także nie próżnował. Zafascynował się sportem, zmężniał, stał się bardziej odważny. Na pewno nie przypomina tego chłopca, który wstydził się wielu rzeczy. ,,Królowa balu" to porywająca historia, która pokazuje, że nie wygląd zewnętrzny jest najważniejszy, a to, jakimi cechami charaktery odznacza się dana osoba. Koniecznie musisz sięgnąć po ten tytuł. Jeśli znasz twórczość Nany Bekher wiesz, że będzie to prawdziwa dawka emocji.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

11 komentarzy:

 1. Na ten moment mam inne plany czytelnicze, ale może kiedyś sięgnę po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam tę książkę w zapowiedziach, zwróciła moją uwagę przez okładkę, a potem opis. Powstrzymałam się przed zamówieniem bo mam spore zaległości

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno miłośniczki twórczości autorki są nią zachwycone.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli to tak wciągająca pozycja to nie ma co czekać. Poszukam jej w bibliotece

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio omijam takie książki, bo już mi się "przejadły". Nie wykluczam jednak, że do nich wrócę, bo lubię ten gatunek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najbardziej intrygują mnie te tajemnice. Fabuła również wydaje się ciekawa. Może kiedyś się skuszę bo widzę, że książka jest na legimi.

  OdpowiedzUsuń
 7. aktualnie mam za dużo ksiazek w kolejnce do przeczytania ale nie mówie że kiedyś po tą nie sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie książki to ja uwielbiam. Tę oczywiście dopisuję na swoją czytelniczą listę. Jesien długa, więc z pewnością przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli chodzi o tajemnice, to one w książkach zawsze mnie intrygują. Gdy będę miała okazję, to dam książce szansę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawe, czy by mi się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam książki Nany Bekher, ale akurat tej nie miałam okazji czytać. Mimo wszystko chciałabym nieco bliżej poznać losy tej dwójki.

  OdpowiedzUsuń