Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 11 października 2022

,,Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę" Kirsty Moseley

,,Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę" Kirsty Moseley to pierwszy tom serii Love For Days. Na polskim rynku są już dostępna też kolejna części cyklu.

Zapoznawanie się z lekkimi, młodzieżowymi lekturami zawsze jest interesującym przerywnikiem między innymi bardziej wymagającymi powieściami. Historie Kirsty Moseley są idealne na jedno wieczorne czytanie, gdyż nie są za bardzo obszernymi publikacjami. W przypadku tej podobało mi się wymyślenie nietuzinkowej fabuły, a szczególnie wątku związanego z Jaredem. Na pewno nie jest on oczywisty i łatwy do przewidzenia. 

W pierwszej części cyklu poznajemy Amy, konduktorkę, która co drugi poniedziałek w pociągu spotyka mega przystojnego faceta, jednak wstydzi się do niego zagadać. Jak bardzo się cieszy, gdy jakiś czas później spotyka go w kawiarni, wie tylko ona. Jared jest stonowany, ułożony, nie okazuje emocji przy współpracownikach, jednak jest doceniany przez szefostwo. Równie wielką niespodzianką dla Amy jest fakt, że jej ukochany na pewno jest nietypowy.

Przyznam szczerze, że czytałam wcześniej książki Kirsty Moseley, choć oczywiście jeszcze nie wszystkie. Dawniej miałam okazję zapoznać się z drugim tomem tej serii, więc doszłam do wniosku, że dobrze będzie przeczytać też pierwszy. Jeśli Ty jednak nie masz takiej możliwości, nic straconego, ponieważ faktycznie można je czytać jako niezależne powieści, ponieważ najważniejsze fakty zostały na bieżąco przypomniane. Są to lekkie powieści, od których jednak nie sposób się oderwać, ponieważ bardzo zżywamy się z bohaterami. ,,Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę" Kirsty Moseley stanowi początek tej serii.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

8 komentarzy:

 1. Do tej pory nie było mi dane poznać twórczości tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. musze przyznać że bardzo ale to bardzo rzadko sięgam po typowo młodziezowe ksiązki
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 3. Może być to ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię książki pisarki, ostatnio czytałam fantastykę, którą wydała pod pseudonimem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo chcę poznać książki pisarki, bo są takie ciekawe. Chcę przeczytać coś lekkiego, a to się nadaje idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tym razem nie czuję się zainteresowana tą pozycją. dużo o niej ostatnio czytałam, ale to nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie lubie romansów a szczególnie w serii,ale o tej ksiazce juz slyszalam wczesniwj i podobno jest świetna.
  Agata mansfeld

  OdpowiedzUsuń
 8. Fabuła mnie zainteresowała, może sięgnę po nią w wolnej chwili. Zapisuję tytuł. :)

  OdpowiedzUsuń